Morderczy pociąg. Czy odważysz się do niego wsiąść?
„Bilet dla zabójcy” to kryminał wysokich lotów. To powieść, która powinna trafić na półki każdego maniaka kryminałów, thrillerów, książek, które gotują czytelniczą krew. Miejcie świadomość, że gdy tylko sięgniecie po ten tytuł, Wasza czytelnicza krew zagotuje się, a Wy wpadniecie w wir czytania. To przecież w doskonale skrojonych kryminałach jest sprawą pierwszorzędną. Zatem już dziś zagospodarujcie czas na lekturę tej książki.
„Szanta”. Od tej książki wszystko się zaczęło. Moja fascynacja twórczością Wojciecha Wójcika. Teraz po lekturze kolejnego kryminału autora, wiem, że mój czytelniczy nos nie zawiódł mnie. „Bilet dla zabójcy” to bilet dla prawdziwych miłośników kryminałów i thrillerów. Dla czytelników szukających mocnych wrażeń. A tych w tej książce nie zabraknie. Każda strona tego kryminału to trzymająca w napięciu historia, której akcja przyprawia o szybsze bicie serca. Jeśli na stację wjechałby morderczy pociąg, to, czy mielibyście odwagę do niego wsiąść? Jeśli jesteście wymagającymi miłośnikami kryminałów, to nie pozostaje Wam nic innego, jak siąść w bujanym fotelu i dać porwać się kryminalnej intrydze stworzonej przez Wojciecha Wójcika.
„Bilet dla zabójcy” to zaproszenie do morderczej rozgrywki, w której karty rozdaje morderca okrzyknięty mianem TREPANATOR. Pewnego dnia w podziemiach Dworca Centralnego ujawniono zwłoki mężczyzny z rozbitą czaszką. Co najgorsze to nie pierwsze takie morderstwo bowiem w ciągu kilku miesięcy w podobny sposób zginęły trzy osoby. Mianownikiem wspólnym w tej sprawie jest trasa kolejowa, którą podróżowali zamordowani. Do grupy śledczej dołącza Olga Bojko z komisariatu kolejowego policji. Grupa ta na celownik bierze trasę relacji Działdowo-Warszawa. Zbrodnie, które odkrywamy, są łudząco podobne do tych, których dokonywał morderca, który dziś przebywa w ośrodku dla bestii. Czy ma on naśladowcę? Czy wiadomość, którą mężczyzna przekaże policji, jest prawdą, czy wymysłem jego chorej gry? Warto znaleźć odpowiedzi na te pytania i sięgnąć po „Bilet dla zabójcy”. Gdy to zrobicie, to nie będziecie żałować swej decyzji, lecz z uznaniem będziecie wypowiadać się na temat kreatywności pisarskiej Wojciecha Wójcika.
Wojciech Wójcik to imię i nazwisko, które odmieniam przez wszystkie przypadki. To pisarz, który z każdą książką zachwyca. I z każdą książką dowodzi, że jego popularność nie jest dziełem przypadku, lecz wynikiem tworzenia książek, które zasługują na tytuł NIK – Najlepszych Interesujących Książek. Jeśli kryminał i thriller, ma być tym, co zaserwuje Wam piorunujące wrażenia, to „Bilet dla zabójcy” jest książką, którą powinniście zaprosić do swej domowej biblioteczki. Czyt-NIK tak uczynił i z zachwytem zerka ku kolejnym kryminałom Wojciecha Wójcika, które niebawem trafią do mych rąk. Zatem szybko ogarniam bieżące sprawy, aby jak najszybciej zasiąść do czytania. I Wam też do radzę.
„Bilet dla zabójcy” to kryminał wysokich lotów. To powieść, która powinna trafić na półki każdego maniaka kryminałów, thrillerów, książek, które gotują czytelniczą krew. Miejcie świadomość, że gdy tylko sięgniecie po ten tytuł, Wasza czytelnicza krew zagotuje się, a Wy wpadniecie w wir czytania. To przecież w doskonale skrojonych kryminałach jest sprawą pierwszorzędną. Zatem już dziś zagospodarujcie czas na lekturę tej książki.
Książka „Bilet dla zabójcy” ukazała się nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo