Recenzje

Fantastyczna wyprawa z Michałem Palarczykiem.

Michał Palarczyk zaprasza na statek, który zawiedzie nas do fantastycznej przygody w głąb świata, z którego nie będziemy chcieli zawrócić. Podróż wraz z Aidanem Triną okaże się dla nas ciekawym przeżyciem, które na trwale pozostawi ślad w naszej pamięci. Ramię w ramię z egzekutorem Rady Zakonu zmierzać będziemy w realizacji niełatwego zadania, polegającego na odnalezieniu dziewięciu tajemniczych lisów, które skrywają tajemnicę. Wraz z Triną musimy sprostać zadaniu znalezienia wspomnianych lisów, tak by urzec ludzkość przed zagrożeniami, które mogą być kresem naszej cywilizacji.

Jak potoczy się ta wyprawa? Czy zdołamy przezwyciężyć pojawiające się trudności? Czy jednak wszystkie lisy mają złe zamiary wobec naszej cywilizacji? Może któryś z nich jest naszym sprzymierzeńcem? Jak wiadomo, w świecie, w którym nie wiadomo, kto przyjaciel, a kto wróg, wszystko jest możliwe. Tak samo wiele spodziewać możecie się po fantastycznej powieści. Jej fabuła jest niczym połączenie żywiołów, które zawarte na kartach powieści są niczym magiczne zaklęcie rzucające nasze emocje w wezbraną falę emocjonującego potoku niezapomnianych chwil. Historia mrozi krew w żyłach jednocześnie wprawiając ją w stan wrzenia niczym rozpalona lawa, której żar przecina nasze emocje.

Fala wezbranych doznań płynąca przez nasz umysł i ciało, przejmie nad nami całkowitą kontrolę, a my z pełną ekscytacją oddamy się tej przygodzie. Przecież nie mamy nic do stracenia. Oddajmy się tej wyjątkowej magii, która z każdą stroną przybierać będzie na intensywności. „Dziewięć ogonów lisa” autorstwa Michała Palarczyka. Autor zabiera nas w wyprawę, której świat fantasy jeszcze nie widział. Jak zapewnia nas wydawca – Manufaktura Słów, „gwarantowana rozrywka dla fanów dobrej książki w każdym wieku”. Czyt-NIK potwierdza – TAK właśnie jest! Przecież nie bez powodu Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…