Bailey, Toby, Molly, Ellie – pies, że hey!

Nakładem Wydawnictwa Kobiecego na półkach polskich księgarń pojawiła się druga część przygód sympatycznego psiaka imieniem Bailey, Toby, Molly,Ellie…. Nasz czworonożny przyjaciel powraca w nowym wcieleniu. A my poznajemy dalsze jego przygody, spotykając się z dorastającą Clarity June, która w poszukiwaniu prawdziwej miłości może liczyć na wsparcie swojego kudłatego przyjaciela. Przyjaciela – kompana, który w potrzebie nie odwróci się w drugą stronę, lecz towarzyszyć będzie w trudnych chwilach niosąc pomoc. Kolejna misja jaką ma do wykonania Bailey powiedzie nas do krainy ciekawych przygód. Ale i nie tylko, ponieważ będzie dla nas prawdziwą lekcją wielkiej przyjaźni i miłości.

W. Bruce Cameron przygotował dla nas wyjątkową historię, która pochłonie Was od pierwszego szelestu przekładanej kartki. Dzięki tej książce po raz kolejny możemy przekonać się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. A Bailey w szczególności ujmuje nas za serce. „Był sobie pies 2” to książka pełna miłości, jaką pies może obdarzyć człowieka, a człowiek psa. Jest w niej również miejsce na uczucie pustki, utraty związanej z odejściem ukochanego czworonoga. I to również ważne, gdyż uświadamia nas, że w każdej przyjaźni „człowieczo-zwierzęcej” takie wydarzenia mają miejsce. Ważne, by relacja ta była zawsze pełna miłości, tak by wspomnienia były pełne ciepła i radości. A proszę mi wierzyć takie właśnie uczucie towarzyszyć będzie Wam podczas czytania tej książki.

Świat widziany oczami psiaka nabiera innych, lepszych barw, którym warto się przyjrzeć z bliska. Wulkan emocji, ba a nawet całą paletę jej barw zapewni Wam Bailey, Toby, Molly, Ellie, który choć pod różnymi imionami skrywa w swym serduchu psiaka pełnego miłości, przyjaźni i oddania. Książka wzrusza do łez, porywa nasze emocje. Jednym słowem gwarantuje niezapomniane chwile dla całej rodziny od juniora po seniora. Polecam całej rodzinie, przy tej książce czas miło upłynie. Czasem i łza popłynie i nierzadko uśmiech na twarz zawita. Tak jest, gdy się tak cudowną książkę czyta. Ja przeczytałem i z całym sercem Wam ją zarekomendowałem.

Dodaj komentarz