Skrywane cienie mieszkańców Lubomierza.

„Długie cienie” to trzecia książka Kasi Magiery, która trafia w nasze czytelnicze emocje niczym wytrawny strzelec w sam środek strzelniczej tarczy. Trzeba przyznać, iż autorka uderza w samo sedno ludzkiej natury, skrywającej wiele tajemnic. Ich poznanie wywraca wszystko do góry nogami. To druga część powieści, której akcja rozgrywa się w Lubomierzu, miejscowości, do której pisarka zaprosiła nas w „Echo milczenia”. Tym razem Agnieszka Birkut podejmuje się trudnej sprawy związanej z zaginięciem dwóch osiemnastolatek z Jeleniej Góry. Nastolatki uczestniczyły w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych. I proszę mi wierzyć, to czego doświadczy główna bohaterka dalekie będzie od komedii bowiem sprawa będzie spędzać jej sen z powiek. Zwłaszcza, iż dręczona będzie ona również wspomnieniami związanymi z jej prywatnym życiem.

Dokąd poprowadzą poszukiwania zaginionych dziewczyn? Jakie sekrety wyjdą na jaw w trakcie dochodzenia? Jakie konsekwencje będzie niosło ze sobą odkrywanie tajemnic młodych dziewczyn? Czy szokujące fakty z ich życia wywrócą do górny nogami życie mieszkańców małej miejscowości? Co takiego wydarzyło się, że życie nastolatek kładzie się cieniem na życiu wielu mieszkańców małego miasteczka na Dolnym Śląsku? Czy uda się odnaleźć zaginione nastolatki? Jeśli tak, to jaką prawdę poznają mieszkańcy Lubomierza? I czy będą gotowi, by poznać sekrety sprzed sześćdziesięciu lat!? Wyjątkowy klimat oraz intrygująca i skrupulatnie przemyślana fabuła sprawią, że nie oderwiecie się od tej książki, dopóki nie poznacie prawdy. Kasia Magiera umiejętnie i z pełną dozą tajemniczości prowadzi nas po mrocznych zakamarkach ludzkiej natury skrywającej sekrety, których odkrycie szokuje. Wstrząsające tajemnice skrywane w tej małej miejscowości sprawią, iż fabuła książki wracać będzie w naszych wspomnieniach dając nam do myślenia.

Zatem bez chwili zastanowienia sięgnijcie po najnowszą powieść Kasi Magiery, która zapewni Wam wiele niezapomnianych emocji. Autorka posiada wyjątkowy talent budowania wciągającej historii, a także kreowania bohaterów, którzy na trwałe zapisują się w naszej pamięci. „Długie cienie” to bez wątpienia kryminał, który zasługuje na uznanie, a miłośnicy tego gatunku znajdą w nim to wszystko, czego wymaga się od rasowego i pełnokrwistego kryminału. Kasia Magiera potrafi skupić naszą uwagę, wprawiając w zachwyt. Powieść ta bez wątpienia sprawiła, że autorka nie pozostaje w cieniu czołowych twórców tego gatunku, lecz dumnie wkracza do czołówki pisarzy, których kryminalne rzemiosło zachwyca i fascynuje. Pani Katarzyno, proszę nie zwalniać tempa, lecz pisać kolejne „perełki” które zapewnią czytelnikom emocje wysokich lotów. Książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Melanż zasługuje na miano bestsellera. Czyt-NIKowy patronat jest gwarancją tego, iż sięgając po tę książkę doznacie wyjątkowych kryminalnych emocji na najwyższym poziomie. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Dodaj komentarz