RICHARD SCHWARTZ – DRUGI LEGION. TAJEMNICA ASKIRU. TOM 2

Richard Schwartz zaprasza nas do świata fantastycznej przygody z domieszką tajemniczości zadziwiając swych miłośników fabułą pełną napięcia i ładunkiem emocji wykreowanych postaci. Autor doskonale odnalazł się w tym świecie, umiejętnie zaprosił nas do niego, a my chętnie zmierzamy ku ścieżkom wytyczonym przez wojownika Havalda i wpadającą w pamięć i nasze serca pół-elfkę Leandrę de Girancourt. Richard Schwartz z ogromną siłą zaciekawia nas egzotyką orientu zawartą w krainie Askiru, do której zmierzamy niczym przez labirynt zakamarków za którymi czai się niebezpieczeństwo. „Drugi Legion. Tajemnica Askiru” to nie tylko high fantasy na najwyższym poziomie. To również świetna przygoda dla każdego z nas. Powieść ta elektryzuje swoją fabułą, lecz również przyciąga nasz wzrok magiczną okładką dogłębnie ilustrującą magnetyzm, tajemniczość przygody, w którą wkraczamy otwierając jej pierwszą stronę niczym wrota do krainy pełnej niezapomnianych wrażeń.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/druga-odslona-tajemniczej-wedrowki/

Natomiast książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium http://www.initium.pl/ jest do nabycia w każdej dobrej księgarni. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz