Recenzje

Miłość silniejsza od zemsty.

Emocje, emocje, emocje! Po przeczytaniu najnowszej powieści Ewy Pirce to słowo dudniło w mojej głowie, a wspomniane emocje przyprawiały o mocne bicie serca. Autorka przygotowała dla swych czytelników ogromną dawkę emocjonujących przeżyć. Chwile podczas czytania tej książki, to wyjątkowy czas, który w mej pamięci pozostawił trwały ślad. „Odkupienie” zagwarantuje nam wiele wrażeń, które często powracać będą w naszej pamięci.

Wydawnictwo NieZwykłe i Ewa Pirce to idealny duet, który zapewnia miłośnikom dobrej książki czytelniczą ucztę wysokich lotów. Zatem rozsiądźcie się wygodnie i dajcie porwać się w przestworza intrygującej fabuły. Historia Briana Wilda porywa. Mężczyzną zawładnęła chęć zemsty na człowieku, który w przeszłości zabrał mu wszystko. Mimo rozprawienia się z jego przeszłością, Brian nie czuje ukojenia bowiem pustka po utraceniu ukochanej kobiety, nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Uczucie dokonanej zemsty, nie przyniosło mu spokoju i satysfakcji. Stracił wiele – ukochaną kobietę oraz marzenia, które po latach odważył się snuć. Postanawia zawalczyć o utraconą miłość i odbudować, to co zniszczyła chęć zemsty. Czy uda mu się odzyskać Olivię Henderson, która pokazała mu wszystkie barwy miłości? Czy córka jego największego wroga zdoła mu wybaczyć i na nowo rozpalić ogień namiętności? Czy Brian zdoła odkupić swoje winy i sprawić by dokonana zemsta nie pogrzebała miłości Briana i Olivii?

Fabuła tej powieści to gwarancja porywu serca, jak i również możliwość zastanowienia się – jak wiele możemy wybaczyć dla miłości, czy też jak dużo potrafimy zrobić by odbudować utraconą miłość? Czy mężczyzna zdoła odzyskać to, co najważniejsze? Sięgnijcie po „Odkupienie” by dowiedzieć się jak ogromną moc ma miłość. Ewa Pirce stworzyła fenomenalną historię, która wciąga od pierwszej strony, a z każdą kolejną porywa nasze serce do krainy emocjonujących doznań.

Ci którzy znają twórczość Autorki utwierdzili się w przekonaniu, że warto sięgać po Jej książki. Natomiast Ci, którzy zrobili to po raz pierwszy, z radością zasiądą do czytania wcześniejszych powieści sygnowanych nazwiskiem Ewa Pirce. A proszę mi wierzyć Autorka poprzez swoje książki zapewnia swoim czytelnikom emocje na najwyższym poziomie. Dlatego też czyt-NIKowy patronat na najnowszej powieści „Odkupienie” jest potwierdzeniem, że ta powieść dołącza do elitarnego grona Najlepszych Interesujących Książek

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…