Recenzje

Justyna Karolak fascynuje i hipnotyzuje.

Nakładem Wydawnictwa WasPos do księgarń trafiła trzecia powieść Justyny Karolak pod tytułem „Kobiety i szatani”. Ta powieść to niezwykłe zaproszenie do miasta piekła kobiet i męskich cieni. Bez cienia wątpienia zachęcam Was do sięgnięcia po książkę, która zagwarantuje Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Będziecie wręcz zahipnotyzowani fabułą oraz zelektryzowani tym, co Autorka dla nas przygotowała. Poznajemy historię Dominiki, która budząc się w obcym domu nie ma pojęcia jak się w nim znalazła. Na domiar złego kobieta nie ma pojęcia, gdzie podziała się Laura, jej najlepsza przyjaciółka. Miasto, w którym obecnie się znajduje oświetlane jest przez sztuczną gwiazdę łudząco przypominającą blaszany guzik. Co takiego stało się, że kobieta budzi się w całkiem innej rzeczywistości? Co przywiodło ją do tajemniczego miasta? Co tak diametralnie zmieniło się w dotychczasowym świecie? Czy zdoła powrócić do normalności? Co jeszcze czeka kobietę i czy zdoła stawić temu czoła?

Przyznacie sami, że wszystko to brzmi intrygująco. Zapewniam Was, że tak właśnie jest. Sięgając po tę książkę, gwarantujecie sobie ciekawą przygodę. Justyna Karolak stworzyła aurę, którą pochłania nasze zmysły, dzięki czemu wkraczamy do innego, całkiem nowego świata, tak by móc choć na chwilę oderwać się od tego rzeczywistego. Będziemy mogli również fascynować się metafizycznymi krajobrazami, poznając istoty pół-szatańskie.

Wszystko to powoduje, że zagadkowość tej fabuły nabiera na sile tak bardzo, że nie sposób przejść obojętnie obok tego tytułu. A bądźcie pewni, że podczas czytania tej książki przejdzie Was dreszcz emocji, wywołując falę nieziemskiej ekscytacji. To co przykuwa naszą uwagę, to tło powieści składające się z wybitnych dzieł malarskich, które powodują, iż jeszcze z większą siłą wtapiamy się w poznawaną historię. Ogromne brawa należą się Justynie Karolak za pomysł oraz umiejętne rozpisanie go, czyniąc tę powieść wyjątkową. Czytając tę książkę mamy wrażenie spoglądania w obraz, z którego wyłania nam się historią, którą warto poznać, nie tylko dlatego, że pochłania nas do cna, lecz przede wszystkim z powodu wyjątkowej podróży, której nie można od tak zapomnieć. „Kobiety i szatani” to powieść, która wyjątkowością swej aury sprawia, że brniemy po jej fabule niczym po wezbranych falach oceanu ku przestworzom maksymalnych ekscytacji. Czyt-NIK patronuje i gwarantuje, że ta książką w pełni Was zafascynuje.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…