KRYSTYNA BEZUBIK – JAK WYDAĆ I SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ KSIĄŻKĘ?

„Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?” to interesujący poradnik Krystyny Bezubik, która każdemu początkującemu pisarzowi udziela wielu ważnych i cennych wskazówek. Dzięki tej publikacji możemy dowiedzieć się co i jak należy robić, by owocem naszej pisarskiej pracy była książka, która będzie cieszyć się uznaniem wielu miłośników. Publikacja wzbogacona jest również w testy oraz liczne ćwiczenia, które są ciekawym urozmaiceniem zdobywanej wiedzy. Zatem jeśli chcesz „podzielić się swoim dziełem z czytelnikami” koniecznie zaopatrz się w „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?”. poradnik Krystyny Bezubik jest tym złotym środkiem, którego szukacie. Jest on niczym mapa, która prowadzi Was do ukrytego skarbu, jest drogowskazem, który nakieruje Was na właściwe tory, jest światełkiem w tunelu, który doprowadzi Was do literackiej sławy w blasku nieustających fleszy.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/pisarskie-porady-krystyny-bezubik/

Natomiast książka do nabycia na stronie Wydawnictwa Internetowego e-bookowo.pl  http://goo.gl/Q2Fbxo. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz