„Fatum” jest Wam przeznaczone!

„Obłęd” był dopiero początkiem, przedsionkiem mocnych wrażeń zapisanych na kartach drugiej części zatytułowanej „Fatum”, czyli kontynuacji mrożącej krew w żyłach historii Karoliny Ciesielskiej. Jolanta Bartoś znów szarpie naszymi emocjami, a fabuła jej nowej powieści wbija w fotel. Autorka niczym doświadczony pilot steruje naszymi zmysłami docierając do najgłębszych zakamarków ludzkiej percepcji. Wchodzimy wprost w otchłań zła. Emocje nie opadną dopóki nie wylądujemy na ostatniej stronie tej zapierającej dech w piersiach historii. Mroczne FATUM – przeznaczone dla czytelników o mocnych nerwach. Zdaje się, że Karolina nie na długo zachowała wewnętrzną stabilizację.

Główna bohaterka tym razem po powrocie z Tybetu, docieka rozwiązania zagadki śmierci swojej praprababki. I tu po raz kolejny zdolności jasnowidzenia przydadzą się do rozwikłania zawiłej tajemnicy. Czyżby ciążące nad nią „Fatum” było nieuniknione?! Warto sięgnąć po tę powieść, by na własnej skórze się o tym przekonać. Autorka serwuje nam ogromną dawkę mrocznej historii, elektryzując nasze zmysły aż do granic wytrzymałości. Wszyscy miłośnicy thrillerów znajdą w tej powieści to wszystko, czego dotychczas szukali – mocne i niezapomniane wrażenia, przyśpieszone bicie serca i drżenie rąk to nieodłączny element towarzyszący poznawaniu tej fabuły. Zwolennicy tego gatunku – „Fatum” jest Wam przeznaczone! Gwarantuję, że nie będziecie w stanie się od niego oderwać. Historia zakleszczy się w Waszym umyśle, sprawiając, że wszystkie zmysły otrzymają dawkę mocnych doznań. Przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki. Zapnijcie pasy w swoich fotelach, zabarykadujcie się na swoich sofach, bowiem „Fatum” zawiąże wokół Was nić niezapomnianych wrażeń, przykuwając mistrzowsko splecioną intrygą.

Autorka umiejętnie i nader ciekawie skroiła fabułę dalszych losów Karoliny, która przyciąga nas swym magnetyzmem. Warto podjąć się tej lektury. Zapewniam – nie ryzykujemy nudy i poczucia niespełnienia, gdyż „Fatum” to lektura, pełna tajemniczej intrygi obleczonej w mroczne szaty, która dla fanów tego gatunku będzie urzeczywistnieniem wyjątkowej, czytelniczej przygody. Autorka potrafi wciągnąć czytelnika w świat morderczej zagadki, powodując, że chętnie i bez oporów brnie w otchłań tej historii. Pani Jolanta umiejętnie operuje naszymi emocjami, wywołując w nas ciarki, które przeszywają najdalsze zakamarki umysłu. Biorąc w dłonie „Fatum” bądźcie gotowi na podróż, której nie zapewni Wam żadne biuro podróży. Jolanta Bartoś posiada bowiem receptę na naprawdę niezapomniane i emocjonujące wspomnienia. Zatem czym prędzej zerknijcie na stronę Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro i zdobądźcie książkę, która zabukuje dla Was wyjątkowy bilet w podróż ku mrożącej krew w żyłach przygodzie. Po jej zakończeniu zastygniecie w oczekiwaniu na kontynuację losów Karoliny, która za sprawą Autorki zapadnie w wasze serca i umysły.

Jolanta Bartoś tą historią, już po raz piąty serwuje swoim czytelnikom mocną dawkę poruszających przeżyć i za każdym razem udowadnia, iż warto sięgnąć po powieści sygnowane Jej nazwiskiem. Ci, którzy znają twórczość Autorki, wiedzą, co mam na myśli. Umiejętnie skrojona intryga, po mistrzowsku poprowadzona fabuła. A to wszystko owiane mroczną aurą tajemniczości. Te wszystkie elementy połączone pisarskim darem oraz talentem składają się na wyjątkowość literatury, którą Pani Jolanta nas obdarowuje. Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznania, niech czym prędzej to zmienią. Koniecznie!

Autorką zdjęć jest Jolanta Bartoś.

Dodaj komentarz