Pisarskie porady Krystyny Bezubik.

„Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?” to interesujący poradnik Krystyny Bezubik, która każdemu początkującemu pisarzowi udziela wielu ważnych i cennych wskazówek. Dzięki tej publikacji możemy dowiedzieć się co i jak należy robić, by owocem naszej pisarskiej pracy była książka, która będzie cieszyć się uznaniem wielu miłośników. Te wyjątkowe wydawnictwo jest bogatym kompendium wiedzy dla przyszłych adeptów sztuki pisania. Lecz warto by po ten poradnik sięgnęli również Ci pisarze, którzy pragną się rozwijać i doskonalić swój warsztat pisania. Poradnik za pośrednictwem wydawnictwa internetowego e-bookowo w grudniu pojawi się w formie ebooka. Natomiast premiera wersji papierowej planowana jest w okolicach Dnia Pisarza (3 marca 2019 roku).

Vademecum, które trafia do naszych rąk nie jest zwykłym poradnikiem typu „abc dobrego pisania” jest czymś więcej – kopalnią wiedzy na temat tego „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?”. A to wszystko sygnowane jest nazwiskiem Krystyny Bezubik – doktor nauk humanistycznych z zakresu literaturoznawstwa, która wiedzę z tego zakresu zdobyła na studiach doktoranckich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Ponadto jest pisarką oraz nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad sześciu lat prowadzi również kursy i warsztaty pisania. Prowadzi jednocześnie blog piszebochce.pl. Owe doświadczenie i wiedza przelana w niniejszym poradniku stanowi doskonały przewodnik dla pisarzy, którzy w swej twórczości stawiają na rozwój.

Zapewniam, iż wydawnictwo Krystyny Bezubik jest ku temu właściwą drogą, a nabycie go odpowiednim wsparciem w szlifowaniu potencjału pisarskiego w zakresie promowania swojego dzieła. Co ważne Pani Krystyna jest również zaprzeczeniem przysłowia o szewcu, który w dziurawych butach chodzi bowiem nie tylko radzi nam jak pisać, lecz sama jest Autorką wielu publikacji, tomiku opowiadań „Podróż” a także powieści „Raj na kredyt”. Poradnik „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?” podzielony został na trzy części. Pierwsza część podejmuje tematykę dotyczącą wydania książki. Jest odpowiedzią na pytanie co dalej autor powinien począć po napisaniu książki, tak by nie ugrzęzła ona tylko w domowej szufladzie. Pozwala odpowiedzieć nam również na pytanie czy i na ile jesteśmy gotowi, by podzielić się naszą twórczością z szerszą publicznością. Autorka wiele miejsca poświęciła również kwestii self-publishingu, jak i również nie przechodzi obojętnie wobec zagadnień związanych z finansami. W drugim rozdziale Pani Krystyna skupiła się na kwestii praw autorskich, wizerunku oraz umowach wydawniczych. Te kwestie są również ważnym elementem w karierze każdego pisarza. Trzeci rozdział dotyczy tematyki promocji książki. Dowiadujemy się jak dotrzeć do czytelników – jak promować książkę w trakcie jej pisania, wydawania – gdy ją tworzymy. Warto już wówczas zadbać o odpowiedni PR. Należy również pamiętać, iż promocja książki jest konieczna również w kolejnym etapie, kiedy już trafia do księgarń. Samo wyeksponowanie naszej publikacji na półkach nie stanowi o sukcesie, należy pamiętać o szeregu działań, jak choćby spotkania autorskie, o których również dowiemy się w poradniku Krystyny Bezubik.

Publikacja wzbogacona jest również w testy oraz liczne ćwiczenia, które są ciekawym urozmaiceniem zdobywanej wiedzy. Zatem jeśli chcesz „podzielić się swoim dziełem z czytelnikami” koniecznie zaopatrz się w „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?”. Jeśli napisaliście książkę i zadajecie sobie trzy podstawowe pytania: „Jak wydać swoją książkę – samodzielnie czy przez wydawnictwo? 2. Jak chronić swoje prawa autorskie – czy wydawnictwo może ukraść moją książkę? Jaka umowa z wydawnictwem jest najkorzystniejsza? 3. Co zrobić, by dotrzeć do czytelników i zainteresować ich swoją książką? Jak promować i sprzedawać swoją publikację” – to poradnik Krystyny Bezubik jest tym złotym środkiem, którego szukacie. Jest on niczym mapa, która prowadzi Was do ukrytego skarbu, jest drogowskazem, który nakieruje Was na właściwe tory, jest światełkiem w tunelu, który doprowadzi Was do literackiej sławy w blasku nieustających fleszy. Każdy, kto planuje rozpocząć karierę pisarską powinien zerknąć do tego poradnika. Zamówić możecie go tutaj http://goo.gl/Q2Fbxo

Dodaj komentarz