JOLANTA BARTOŚ – FATUM

Jolanta Bartoś znów szarpie naszymi emocjami, a fabuła jej nowej powieści „Fatum” wbija w fotel. Autorka niczym doświadczony pilot steruje naszymi zmysłami docierając do najgłębszych zakamarków ludzkiej percepcji. Wchodzimy wprost w otchłań zła. Emocje nie opadną dopóki nie wylądujemy na ostatniej stronie tej zapierającej dech w piersiach historii. Jolanta Bartoś serwuje nam ogromną dawkę mrocznej historii, elektryzując nasze zmysły aż do granic wytrzymałości. Wszyscy miłośnicy thrillerów znajdą w tej powieści to wszystko, czego dotychczas szukali – mocne i niezapomniane wrażenia, przyśpieszone bicie serca i drżenie rąk to nieodłączny element towarzyszący poznawaniu tej fabuły.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/fatum-jest-wam-przeznaczone/

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz