Recenzje

Alek – SZACUN!!!

Alek Rogoziński w charakterystycznym dla siebie stylu połączył sensację z kryminałem i komedią. Dzięki temu „Bardzo cichy rozwód” to książka, o której będzie głośno. Myślę, że każdy, kto po nią sięgnie, będzie głosił, że to komedia kryminalna godna mistrza.

Alek Rogoziński – niekwestionowany książę polskiej komedii kryminalnej. Każda książka jego autorstwa to kapsułka z dobrym humorem i kryminalną intrygą. „Bardzo cichy rozwód” to komedia kryminalna, po której nie weźmiecie rozwodu z twórczością autora. Wręcz przeciwnie utwierdzicie się, że Wasza miłość wobec jego talentu będzie wieczna – niczym wieczne pióro jego wysokości Alka Rogozińskiego. Jeśli chcecie sprawdzić, co powstało w rozszalałej głowie mistrza gatunku, to koniecznie sięgnijcie po „Bardzo cichy rozwód”.

Otwierając tę książkę, rozpoczynacie przygodę z państwem Borowik – Zuzanną i Kacprem, którzy dziś mają siebie po dziurki w nosie. Aż dziw, że kiedyś kochali się na zabój, wiodąc szczęśliwe małżeńskie (po)życie. Teraz po sześciu latach, każde z nich pragnie rozwodu! Jednak przeznaczenie zgotowało im nieco inną historię. Wplątanie się w morderstwo sprawiło, że rozwód nie jest ich jedynym problemem. Trup w mieszkaniu wprowadzi wiele zamieszania w życiu Borowików, a tym samym nam czytelnikom zapewni wiele humoru i doskonałej zabawy podczas lektury. Teraz muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości oraz gangsterami. Tylko, czy mogą sobie zaufać, jeśli chwilę temu skakali sobie do gardeł. Pewne jest to, że wspólny wróg łączy – nawet małżeństwa, które były na drodze do rozwodu.

Alek Rogoziński w charakterystycznym dla siebie stylu połączył sensację z kryminałem i komedią. Dzięki temu „Bardzo cichy rozwód” to książka, o której będzie głośno. Myślę, że każdy, kto po nią sięgnie, będzie głosił, że to komedia kryminalna godna mistrza. Autor zadziwia mnie z każdą książką. Fascynuje kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu zabawnych sytuacji, w które zawsze wplątują się bohaterowie jego książek. Zuzanna i Kacper nie mogli już ze sobą żyć. Teraz zdani są tylko na siebie – by przeżyć. A Wy sięgając po najnowszą komedię kryminalną Alka Rogozińskiego, przeżyjecie wiele zabawnych chwil, pełnych humoru i dreszczyku emocji. Aha, fani Krzysztofa Darskiego mogą być zadowoleni, w tej historii nie zabraknie też miejsca dla „kultowego” już komisarza Policji.

Książka „Bardzo cichy rozwód” ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…