Recenzje

Poznajcie „Nową rzeczywistość” Magdy Puzio

Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie czytelniczą ucztę, to zapiszcie sobie propozycję książki Magdy Puzio. „Nowa rzeczywistość” pozwoli Wam spojrzeć nieco inaczej na otaczający Was świat. Autorka napisała intrygującą powieść z gatunku fantasy, z ciekawymi zwrotami akcji, co sprawia, że nie oderwiecie się od lektury.

Są książki, które czyta się jednym tchem. Są historie, które porywają nasze emocje, zabierając nas do odległych czasów. Magda Puzio zabiera nas do czasów popandemicznych, czyli jakże aktualnych. „Nowa rzeczywistość” to książka, dzięki której możemy spojrzeć w naszą przyszłość, tak zmienioną przez wydarzenia ostatnich lat. To nowy głos w teraźniejszości, który rozbrzmiewać będzie również w przyszłości. Tej niedalekiej… i tej dalszej, ponieważ historia zapisana na kartach tej książki może znaleźć odzwierciedlenie w nadchodzących czasach. To ciekawe spojrzenie autorki, któremu warto się przyjrzeć z bliska. Dlatego też zachęcam Was do lektury książki „Nowa rzeczywistość”.

Magda Puzio zapoznaje nas z Czarkiem, Wandą, Zuzą, Matyldą, Allegratą i Michałem. Zaproszeni zostajemy do małego miasteczka Nowogłos. Autorka pokazuje, że przez ostanie lata świat się zmienił.

Pytanie, czy potrafimy się w nim odnaleźć? Czy potrafimy poddać się tym zmianom? Czy może jednak będziemy buntować się nowemu porządkowi, naznaczonemu inwigilacją i blokadami? Co najgorsze bohaterowie tej historii nie mają pewności, co przyniesie jutro. Jak wielkie zmiany przyniesie kolejny dzień? Niestety manipulacja ze strony władzy nabiera na sile do tego stopnia, że wszystkie działania, wyjazdy, spotkania należy planować z wyprzedzeniem. Dlatego też Wanda, Zuza, Allegrata i Matylda postanawiają włączyć się do podziemnego ruchu oporu. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami! Dobra zabawa gwarantowana.

Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie czytelniczą ucztę, to zapiszcie sobie propozycję książki Magdy Puzio. „Nowa rzeczywistość” pozwoli Wam spojrzeć nieco inaczej na otaczający Was świat. Autorka napisała intrygującą powieść z gatunku fantasy, z ciekawymi zwrotami akcji, co sprawia, że nie oderwiecie się od lektury. Warto sięgnąć po „Nową rzeczywistość” i dać porwać się historii stworzonej przez Magdę Puzio. Co najważniejsze, autorka zapewnia nas, że „to na pewno nie koniec”. A na koniec dodam, że Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Książka „Nowa rzeczywistość” ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…