Mistrz gry sieje spustoszenie!

Za sprawą pióra Maxa Czornyja, Eryk Deryło powraca do gry. Mistrz grozy serwuje nam ostrą mieszankę przerażającej rozgrywki. To, co tym razem Autor przygotował dla fanów gatunku przechodzi wszelkie granice, uzmysławiając nam, iż wiele spodziewać możemy się po genialnej kreatywności pisarza z Lublina. I to właśnie w tym mieście rozgrywa się akcja morderczej gry. Do redakcji tutejszej gazety, trafia list, który stawia wszystkich na nogi. Nadawcą listu jest „Mistrz Gry” który poprzez publikację ogłasza rozpoczęcie „Gry w szczęście”. Jej scenariusz nie tylko budzi strach, lecz również spotyka się z zaciekawieniem wielu odbiorców chętnych do wzięcia w niej udziału. Nawet jeśli muszą zapłacić najwyższą cenę. Uczestnicy nie znają żadnych reguł, a ofiar przybywa. Do gry wkracza Eryk Deryło oraz podkomisarz Tamara Haler.

Ile ofiar pochłonie ta mordercza gra? Czy Lublin spłynie krwią? Jak wiele poświęcić będzie musiał duet śledczych? Jak daleko posunie się „Mistrz gry”? Przyznajcie sami, iż pomysłowość Autora sprawiła, że „Trauma” jest powieścią, po którą warto sięgnąć. A zapewniam Was, że na pewno zawładnie Waszymi emocjami. Jeśli szukacie pełnowartościowej definicji pełnokrwistego thrillera kryminalnego, przeczytajcie „Traumę”. Ona zawiera wszelkie składniki idealnie określające ten gatunek literacki. I nie dziwi fakt, iż powieść ta w błyskawicznym tempie osiągnęła statut bestsellera.

Ta książka to również fenomenalna kontynuacja trzech wcześniejszych części. Jeśli mistrzowskie podium ma tylko trzy stopnie, to od dziś należy je zmodyfikować, gdyż na piedestale w równym rzędzie warto postawić „Grzech”, „Ofiarę”, „Pokutę”, „Traumę”. A Czyt-NIK ma ogromną nadzieję, iż Max Czornyj nie postawił jeszcze ostatniej kropki, i lada moment swoim miłośnikom zaserwuje kolejną piąta część z Erykiem Deryło na czele. Dodam również, że z każdą kolejną częścią z tej serii Autor maksymalnie podkręca śrubę, powodując, iż napięcie rozpala niczym rozżarzona stal. A po przeczytaniu książki, stale wracać będziecie do wspomnień o morderczej grze. Warto czekać na kolejne dzieła mistrza, gdyż są one gwarancją wyjątkowych emocji i niezapomnianych chwil, które zostają z nami po wsze czasy. Fenomen twórczości Maxa Czornyja powoduje, iż powieści wychodzące spod Jego pióra są gwarancją wyjątkowych chwil podczas czytania. Nie tylko fabuła elektryzuje, lecz tempo akcji sprawia, że z zapartym tchem uczestniczymy w grze o najwyższą stawkę. Dlatego też śmiem twierdzić, iż powieści Autora warto stawiać na najwyższym stopniu podium. Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Filia, Filia Mroczna Strona http://www.wydawnictwofilia.pl/.

Dodaj komentarz