Recenzje

MICHAŁ WRÓBLEWSKI – DEFINICJA STRACHU

Jeszcze nigdy strach nie przylgnął do mnie z taką siłą rażenia. Opowiedziana przez Autora historia przeszyje Wasze neurony lękiem aż po najgłębsze zakamarki umysłu. Ale nie lękajcie się, sięgnijcie po debiutancką powieść Michała Wróblewskiego, usiądźcie i napawajcie się tym wszechobecnym poczuciem niepokoju. Ta szaleńcza kryminalna intryga zasnuje Was prawdziwym mrokiem. Napięcie wszystkich mięśni gwarantowane! „Definicja Strachu” to ciekawa i wyjątkowa propozycja dla miłośników kryminału. Powieść ta jest nacechowana innym klimatem tak odmiennym od polskich thrillerów. Jednakże to właśnie dodaje mu poczucie światowej klasy, sprawia, że wspomniany debiut jest pewnego rodzaju novum – nadającym nowe życie w jakość kryminalnych powieści. Autor daje nową jakość, nowy głos, powodując, że na słowo STRACH nasz głos ugrzęźnie w ustach, dławiąc naszą krtań przeszywającym lękiem, który porusza i elektryzuje. 

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/nowa-definicja-strachu-wedle-michala-wroblewskiego/

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Videograf https://videograf.pl/pl/p/Definicja-strachu/2358. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…