MARY E. PEARSON – ZDRADZIECKIE SERCE

Mary E. Pearson w drugim tomie „Kroniki ocalałych” zatytułowanym „Zdradzieckie serce” zaprasza nas ponownie do królestwa Vendy. Poznajemy ciąg dalszy losów księżniczki rodu Morrighan i księcia, których mieliśmy przyjemność poznać w pierwszej części „Fałszywy pocałunek”. Druga część tej trylogii jest gwarancją gwałtownych emocji, szalonej akcji i niezapomnianej przygody, w której zamkowe mury skrywają sekrety mrożące krew w żyłach. Zatem Mary E. Pearson zaprasza nas do widowiskowego spektaklu, w którym intryga fascynuje powodując w nas głód przygody. I proszę mi wierzyć po odłożeniu tej książki mamy uczucie sytości czytelniczego spełnienia  w poszukiwaniu przygody, która zostaje w naszej pamięci na zawsze.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/ich-trzech-ona-jedna/

Natomiast książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium http://www.initium.pl/ jest do nabycia w każdej dobrej księgarni. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz