Recenzje

GPS, czyli Genialny Przewodnik (do) Samorealizacji.

Jeśli na mapie swojego życia poszukujecie drogowskazów, które mają na celu ukierunkować Was na właściwą drogę w realizacji wyzwań, obierzcie kurs na „Psychologiczny GPS” autorstwa Marty Pawlikowskiej Olszty. Autorka tej książki, psycholog pracy i organizacji oraz doradca HR posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Na łamach tej książki Pani Marta dzieli się swoją bogatą wiedzą w kontekście budowania siebie, poszukiwania własnej drogi, czy też wsparcia procesów psychoterapii. Autorka prowadząc szkolenia dla menedżerów oraz wykładając na studiach magisterskich i podyplomowych doskonale zna potrzeby ludzi dążących do rozwoju. Niniejsza publikacja, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Infor, to kopalnia wiedzy, badań oraz doświadczeń, które każdemu z nas mogą pomóc w radzeniu sobie w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym. Książka ta jest idealną receptą na osiągnięcie sukcesu w pracy, a także kluczem do znalezienia radości w życiu prywatnym.

Pani Marta dzieli się z nami swoim doświadczeniem oraz wiedzą, dzięki czemu z większą świadomością możemy spojrzeć w głąb siebie i swoich potrzeb. Możemy uświadomić sobie, że zmiana jest możliwa, a co najważniejsze, zdobędziemy narzędzia do wprowadzenia jej w swoje życie. Autorka krok po kroku przeprowadzi nas przez ścieżkę rozwoju osobistego, a wskazówki, które wykorzystamy powiodą nas do zamierzonego celu. Rzetelna wiedza zawarta w tej książce, podana jest w ciekawej i bardzo przejrzystej formie. Nie ma tutaj chaosu, niezrozumiałych określeń. Wszystko opisane jest zrozumiałym językiem, co sprawia większe poczucie bezpieczeństwa w drodze do samorealizacji, a także buduje nić zaufania między czytelnikiem a autorką. Książkę polecam każdemu, kto to pragnie zadbać o siebie, o higienę swojej wewnętrznej sfery. Jeśli stawiacie na własny rozwój i dążycie do ugruntowania poczucia własnej wartości, czy też pragniecie przyjrzeć się swoim emocjom na otaczającą Was rzeczywistości  – koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Ona powiedzie Was odpowiednimi ścieżkami ku zbudowaniu odpowiednich i „czystych” relacji zgodnych z Waszym „JA”. Marta Pawlikowska-Olszta stworzyła „Psychologiczny GPS” który jest Genialnym Przewodnikiem (do) Samorealizacji. Autorka w przystępny sposób uświadamia nam, iż zmiany nie muszą być bolesne, nie musimy się ich bać bowiem mogą być one „przepustką do poprawy jakości życia”. Możemy nauczyć się jak radzić sobie z oporem przed zmianą. Dzięki tej książce możemy poznać siebie, przyjrzeć się bliżej zachodzącym w nas mechanizmom psychologicznym, które rządzą naszym zachowaniem i determinują nasze decyzje.

Książkę otwiera rozdział, który ma na celu uświadomić nam w jakim punkcie rozwoju osobistego obecnie się znajdujemy. Możemy przyjrzeć się swoim potrzebom oraz określić sposób budowania poczucia własnej wartości. Pani Marta dzieli się z nami wskazówkami dotyczącymi radzenia sobie ze stresem. W bardzo ciekawy sposób uświadamia nas o ogromnym znaczeniu asertywności w naszym życiu. Ważne, by nauczyć się odróżnić asertywność od agresji i bierności. Dzięki tej książce możemy tę umiejętność nabyć. Książka zawiera nieco ponad dwieście stron rzetelnej wiedzy, która dla każdego z nas jest źródłem zasobu wiadomości, z której czerpać możemy energię do życia w lepszych barwach. Ta książka do kopalnia wiedzy, studnia drogocennych wskazówek, a także wulkan pozytywnej energii. To wszystko połączone w jedną całość Pani Marta spięła w doskonałą klamrę, która pozwoli każdemu z nas tworzyć budujące relacje. „Psychologiczny GPS” zawiera nie tylko, rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu Pani Marty, lecz również wzbogacony jest o liczne wskazówki i ćwiczenia, które powiodą nas drogą pod właściwy adres – ul. SPEŁNIONY(A) JA. Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Infor oraz Pani Marcie Pawlikowskiej-Olszty.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…