Recenzje

Poznajcie „Plemię”

„Plemię” budzi naszą wyobraźnię, dodaje jej kolorytu. Autor stworzył ciekawy świat, umiejętnie przelał tę historię na papier. Kamil Czernik nie tylko rozbudził moją ciekawość, lecz sprawił, że wyobraźnia przeniosła mnie do innego świata. Świata, który warto poznać i pozostać w nim na dłużej. A możliwe jest to czytając książkę, która zapewni nam fantastyczną przygodę.

Nakładem Wydawnictwa Manufaktura Słów ukazała się książka Kamila Czernika. „Plemię” to zaproszenie dla miłośników fantasy. Każdy, kto pragnie odbyć niezwykłą podróż powinien sięgnąć po tę książkę.

Zagłębiając się w historii zawartej na jej kartach znajdziemy się w  miejscach odległych od dzisiejszych czasów. Miejscach, które pozwolą nam przenieść się do przeszłości. Kamil Czernik wykazał się ogromną pomysłowością twórczą. Kreacja bohaterów, opisy otaczającej „przyrody” zabierają nas do świata, którego dziś próżno szukać na naszym globie. Często myślami uciekałem do odległych zakątków świata, zastanawiając się, czy istnieją miejsca, które poznałem w książce Kamila Czernika.

Autor stworzył intrygującą historię, która pochłania naszą wyobraźnię. Poznajemy losy plemienia Iglasów, które planuje rozprawić się ze swoimi sąsiadami. Czy zdołają zrealizować swój plan? Czy odwaga wystarczy aby odnieść sukces? Warto przekonać się o tym, sięgając po „Plemię”.

To, co zasługuje na słowa uznania, to język, którym Kamil Czernik ubarwił tę historię. Opisy oraz styl poprowadzenia fabuły są mocnymi punktami powieści. Świat do którego zaprosił nas autor zadziwia fabułą pełną napięcia. A wszystko otoczone fantastyczną otoczką, z której nie będziemy chcieli wyjść. A gdy już poznamy zakończenie tej historii owa aura jeszcze długo unosić będzie się w naszej pamięci.

„Plemię” budzi naszą wyobraźnię, dodaje jej kolorytu. Autor stworzył ciekawy świat, umiejętnie przelał tę historię na papier. Kamil Czernik nie tylko rozbudził moją ciekawość, lecz sprawił, że wyobraźnia przeniosła mnie do innego świata. Świata, który warto poznać i pozostać w nim na dłużej. A możliwe jest to czytając książkę, która zapewni nam fantastyczną przygodę. Dlatego też Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Manufaktura Słów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…