Wydarzenia

Targi Książki Niezależnej i Artystycznej „Nisza” – Zapowiedź 2

W dniach 29.06-1.07.2018 na wrocławskim Nadodrzu, w starej Drukarni przy ul. Otwarta 12 odbędą się pierwszej i jedyne w swoim rodzaju Targi Książki Niezależnej i Artystycznej Nisza. Uroczyste otwarcie będzie miało miejsce w piątek w samo południe. Czyt-NIK ma ogromną przyjemność współpatronować temu wyjątkowemu wydarzeniu. Niech wszyscy miłośnicy książki spotkają się w ostatni weekend czerwca. Obok „selfpublisherów” ze swoimi pracami zaprezentują się artyści, którzy podchodzą do druku w zupełnie inny sposób. Wszystkich zainteresowanych współpracą lub uczestnictwem w targach prosimy o potwierdzenie poprzez wypełnienie poniższych formularzy. Termin nadsyłania zgłoszeń oraz przesyłania książek to 16.06.2018!

Autorzy:
https://goo.gl/forms/ddWHsM1eGSNAeXoZ2

Artyści:
https://goo.gl/forms/z11l6nad3xblvJ1K3

Blogerzy:
https://goo.gl/forms/MA3nd3y2XNbWSnqp1

Żaden z indywidualnych wystawców nie ponosi opłat związanych z organizacją targów. Targi mają na celu wsparcie niezależnych twórców podczas których autorzy, którzy samodzielnie wydali swoje książki będą mieli szanse na zaprezentowanie ich szerszemu gronu odbiorców.

Książki będą prezentowane na hali maszyn Drukarni w różnych ciekawych miejscach w nastrojowej scenerii. Obok książek, na ścianach, wywieszone będą krótkie notki biograficzne. Nie musisz przyjeżdżać osobiście – książki można przesłać kurierem. Niesprzedane egzemplarze można pozostawić w nowo otwartej księgarni z literaturą niezależną i artystyczną.

Patronat medialny nad imprezą objęło Radio RAM, które informować będzie o wszelkich atrakcjach podczas wydarzenia. A dziać będzie się wiele dobrego. Jak chociażby będziemy mieli możliwość wymienić się swoimi bibliotecznymi zasobami. Każdy z nas ma w domu stosy od dawna nieczytanych książek… Czy nie byłoby lepiej podzielić się nimi ze światem? NISZA będzie do tego idealną okazją! Przynieś je na targi, zostaw u nas i w zamian poczęstuj się inną książką na wynos. Zorganizowane będą również spotkania autorskie (w piątek i sobotę o godzinie 20.00).

Prawdopodobnie odbywać się będą w różnych miejscach na Nadodrzu – bardzo klimatyczna dzielnica. Przygotowujemy kilka atrakcji dla gości. Między innymi, własnoręczny druk zakładki na zabytkowej prasie oraz wystawę o selfpublisherach i późno odkrytych autorach. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem nisza@klubinnowatora.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…