Recenzje

Prawdziwa uczta dla thrillermaniaków

Najnowszy thriller S.E. Lynes jest niczym tajfun, nokautujący cios, który powala na łopatki. A właśnie tego od rasowych thrillerów się oczekuje. Dlatego też nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po „Prawdziwe przyjaciółki”

Jeśli jesteście prawdziwymi i wymagającymi thrillermaniakami, to najnowsza książka S.E. Lynes jest właśnie dla Was. „Prawdziwe przyjaciółki” to historia, od której nie uciekniecie, nie oderwiecie się od momentu jej poznawania, aż do finałowej sceny. A jeszcze długo po zakończeniu lektury w Waszej pamięci kotłować będą się wspomnienia tego, co wydarzyło się w tej historii.

To, co ważne, akcja tej historii nie mknie w zawrotnym tempie. Jest dawkowana stopniowo, tak abyśmy mogli kawałek po kawałku delektować się tym, co wydarzy się w życiu przyjaciółek. Jednak im dalej w las, tym coraz szybciej dociekaliśmy prawdy. A ta jest niczym tajfun, nokautujący cios, który powala na łopatki. A właśnie tego od rasowych thrillerów się oczekuje. Dlatego też nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po „Prawdziwe przyjaciółki” – to prawdziwa uczta dla thrillermaniaków.

Warto podkreślić, że S.E. Lynes miała ciekawy pomysł na historię. Historię, która nie tylko wciąga, lecz zadaje również pytania. Każdemu z Was polecam lekturę najnowszej książki autorki. Znając jej twórczość, możecie być pewni, że nie zawiedziecie się wyborem. Dzięki tej książce przyjaźń z twórczością S.E. Lynes jest trwała i umacnia się. Każdy kto choć raz sięgnął po książkę tej autorki, doskonale wie, co mam na myśli.

Pomysł na historię, sposób jej poprowadzenia, opowiedzenia, wątki psychologiczne bohaterek oraz intrygujące napięcie towarzyszące podczas czytania, to najmocniejsze punkty tego thrillera. Tajemnice, kłamstwa, zazdrość, toksyczne relacje – to wszystko znajdziecie w historii zapisanej na karach „Prawdziwych przyjaciółek”.

Jak bardzo życie Jane zmieni się, gdy na horyzoncie pojawi się Lexie? Czy jej przyjaźń z Sophie zachwieje się? Warto się o tym przekonać. Czytelnicza uczta gwarantowana. Wszak serwuje ją sama S.E. Lynes – autorka, która dowiodła już, że potrafi trzymać czytelnika w permanentnym napięciu. A ja nie zatrzymuję Was dłużej, lepiej sięgnijcie po thriller, który zapewni Wam wiele ekstremalnych wrażeń.

Drodzy czytelniczy, drodzy przyjaciele – „Prawdziwe przyjaciółki” są dla Was! Zdecydowanie polecam.

Thriller ukazał się nakładem Wydawnictwa Filia, Filia Mroczna Strona

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…