Recenzje

(Po)Kochaj SIEBIE!!!

„Czułe przypomnienie” to książka, której lektura przyprawi nas o radość oraz napełni nasze czytelnicze serca nadzieją na znalezienie w sobie siły, która przekona nas, że warto (po)kochać siebie. Jestem w pełni przekonani, że lektura tej książki sprawi, że każdy, kto poszukuje sensu życia, znajdzie w sobie natchnienie do czerpania z niego pełnymi garściami.

Napisanych zostało już wiele książek, które uczą nas miłości… do samych siebie. Wiele z nich jest dla wielu z nas drogowskazem, życiowym kompasem. Jeśli jednak pragniecie wszystko, to co najważniejsze znaleźć w jednej książce, to Czyt-NIK przychodzi Wam z pomocą. Proponuję Wam lekturę książki „Czułe przypomnienie”. To właśnie ona przypomni Wam, co jest najważniejsze, jak osiągnąć, to czego pragniemy, jak wsłuchać się w samego siebie, swoje JA. I ja jako czytelnik szukający w książkach życiowych mądrości, zapewniam Was, że Bianca Sparacino dzieli się z każdym z nas bogactwem racjonalnego podejścia do życia. Zatem jeśli szukacie książek, które mogą zmienić Wasze życie, poprowadzić je na właściwe tory, to koniecznie zapiszcie ten tytuł na liście „do przeczytania”.

„Czułe przypomnienie” to książka, której lektura przyprawi nas o radość oraz napełni nasze czytelnicze serca nadzieją na znalezienie w sobie siły, która przekona nas, że warto (po)kochać siebie. Jestem w pełni przekonani, że lektura tej książki sprawi, że każdy, kto poszukuje sensu życia, znajdzie w sobie natchnienie do czerpania z niego pełnymi garściami. Bez wątpienia słowa, które na kartach swej książki zapisała Bianca Sparacino, mogą być dla wielu z nas ukojeniem w trudach życia codziennego. Mogą nieść wsparcie, gdy nasze serce złaknione nadziei na lepsze jutro walczy, o to, aby każdy kolejny dzień przepełniony był radością.

„Czułe przypomnienie” to zdecydowanie książka będąca balsamem dla zranionych serc, dla zawiedzionych ludzi, którym życie dało w kość. Dlatego też polecam lekturę tej książki, każdemu, kto w życiowej walce zebrał wiele bolesnych ciosów. Dzięki Biance Sparacino można podnieść się i nabrać tchu, do walki o siebie, swoje życie. Jeśli chaos zawładnął Twoim życiem, to bez chwili wahania sięgnij po „Czułe przypomnienie”. Ta książka rozgoni go i rozstawi po bokach, a Wy na nowo będziecie mogli odnaleźć swoje JA. Co więcej, niesie ona światło, tam, gdzie zapadł zmrok.

Nie ukrywam, że podczas czytania tej książki moje serce, moja dusza, mój umysł napełniał się siłą, którą zmagazynowałem w sobie. A ten potencjał zebrany z tej lektury może procentować na przyszłość. Zatem mogę dodać, że „Czułe przypomnienie” jest jak akumulator. Myślę, że każdy powinien sięgnąć po tę książkę, niezależnie od tego, w jakich gatunku gustuje. To książka z rodzaju tych życiowych ZŁOTYCH MYŚLI. Warto czerpać z nich pełnymi garściami. Zatem nie wypuszczajcie tej książki ze swych rąk, tylko zaczytujcie się w słowach Sparacino. Zdecydowanie polecam każdemu czytelnikowi!

Książka „Czułe przypomnienie” ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, Filia na Faktach

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…