Recenzje

Naznaczona

Fani fantasy otrzymali kolejną powieść, która zaspokoi ich czytelnicze apetyty. Czytając tę książkę, poczujecie smak wyjątkowego świata, do którego zaprasza Was Siri Pettersen, autorka, która w świecie fantasy zdobyła należne miejsce w czołówce najlepszych. Intrygująca historia, doskonała kreacja Juvy, fantastyczny świat, to mocne punkty tej powieści.

Siri Pettersen skradła moje serce pierwszą częścią cyklu VARDARI pt. „Żelazny Wilk”. Dlatego też nie mogło być inaczej i ochoczo sięgnąłem po drugą część pt. „Srebrne Gardło”. Wszystko inne nie miało dla mnie znaczenia, ponieważ chęć kolejnego spotkania z Juvą była tak silna, że nie mogłem odmówić sobie przyjemności lektury najnowszej książki norweskiej pisarki. Fantastyczna czytelnicza przygoda, w której wziąłem udział, pozostawiła w mej pamięci wyjątkowe obrazy świata, do którego wkroczyłem, otwierając tę książkę. Książkę, która wszystkim miłośnikom fantasy zapewni niezapomniane przeżycia. Zatem jeśli jesteście złaknieni historii, która zagotuje Waszą czytelniczą krew, to koniecznie sięgnijcie po „Srebrne gardło”. Planując lekturę tej książki, przygotujcie się na ekstremalne przeżycia.

Warto dodać, że historia drugiej części cyklu VARDARI rozgrywa się w uniwersum „Kruczych pierścieni”. Jestem przekonany, że ten tytuł jest bardzo dobrze znany wytrawnym miłośnikom fantasy. I wiem, że na wieść o pojawieniu się „Srebrnego gardła”, Wasze emocje i ekscytacja nabiera na sile. Zatem nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko zabierajcie się do lektury najnowszej powieści Siri Pettersen.

Juva, bohaterka, z którą zaprzyjaźniłem się już jakiś czas temu, została naznaczona przez samego diabła. A to oznacza, że jej krew z jednej strony budzi grozę z drugiej zaś, zapewnia jej nieśmiertelność. Podczas poznawania tej historii stajemy oko w oko z najgorszą postacią zła, które sieje spustoszenie w Naklavu. Juva przepełniona chęcią zemsty oraz żalem musi stawić czoła najpotężniejszemu wrogowi. Czy zdoła przezwyciężyć zło? Jaką drogę będzie musiała przejść, aby ochronić to, co dla niej najważniejsze? Koniecznie poznajcie jej historię i sięgnijcie po „Srebrne gardło”. Bez wątpienia ta powieść to perełka gatunku, to tytuł, który zasługuje na miano NIK – Najlepszej Interesującej Książki.

Fani fantasy otrzymali kolejną powieść, która zaspokoi ich czytelnicze apetyty. Czytając tę książkę, poczujecie smak wyjątkowego świata, do którego zaprasza Was Siri Pettersen, autorka, która w świecie fantasy zdobyła należne miejsce w czołówce najlepszych. Intrygująca historia, doskonała kreacja Juvy, fantastyczny świat, to mocne punkty tej powieści. Mógłbym wymieniać tak długo superlatywy płynące z lektury tej książki, lecz jestem przekonany, że najlepiej będzie, jeśli sami sięgniecie po „Srebrne gardło” i wlejecie tym samym w swą krew historię, której nigdy już nie zapomnicie. Ona wtoczy się do Waszej czytelniczej psychiki już na zawsze. I właśnie o to chodzi! Zatem nie chodźcie już i nie szukajcie, bo przecież już jest książka, która zaspokoi Wasze czytelnicze apetyty.

Książka „Srebrne gardło” ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Rebis

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…