Recenzje

Kto zabił kochanka mojej żony?!

Z każdą książką Alka Rogozińskiego utwierdzam się w przekonaniu, że on jak mało kto potrafi mnie rozśmieszyć, rozweselić. Zawsze zaskakuje mnie jego poczucie humoru, kreatywność oraz zdolność rozbawiania swoich czytelników dobrym humorem. I niech humor ten trafi do każdego czytelnika.

Jeśli poczucie humoru Was opuściło, to koniecznie do swej domowej biblioteczki wpuśćcie najnowszą komedią kryminalną mistrza gatunku Alka Rogozińskiego. Najnowsza propozycja autora pt. „Siła złego na jednego” niczym połączenie Vanisha i Ace z największą siłą zaaplikuje Wam poprawę humoru sprawiając, że jego poziom osiągnie maksymalne wskazania. Ta lektura wskazana jest każdemu, kto lubi się śmiać. Śmiem twierdzić, że każdy z Was sadzić będzie głośne śmiechy podczas lektury komedii kryminalnej mistrza Rogozińskiego.

Pewnego dnia Ilona Kruk, dziennikarka lifestylowego portalu odbiera telefon od swojego przyjaciela Rafała Krzysztonia, którego żona Gabriela przyprawiła go o rogi. Jak się okazuje kochanek, jest jego imiennikiem. Niestety dochodzi do zabójstwa kochanka, a Ilona tym samym zostaje uwikłana w morderstwo. Choć nie jest jedyną podejrzaną. Jest ich całe mnóstwo. Gabriela, Rafał, Eugenia – mamusia Rafała, Teodora Malinowska, była żona denata zwanego „Niziołkiem”, Matylda Probosz… i mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Gdy dodam, że sąsiedzi również nie pałali sympatią do ofiary, a mafijny świat upominał się u niego o pokaźną sumkę pieniędzy, to jeszcze bardziej podgrzeję Wasze emocje. Choć nie zrobię tego tak, jak uczynił to Rogoziński – Alek Rogoziński.

Kto zabił? Dlaczego? Jaki związek z morderstwem ma buteleczka Rafika z sekretną miksturą na sen… jak się okazuje wieczny sen?! Nie zaśniecie, póki się tego nie dowiecie. A gdy się już dowiecie, to oczu nie zmrużycie, bo będziecie w ciągłym zachwycie. „Siła złego na jednego” to komedia kryminalna, która zaspokoi oczekiwania miłośników komedii i kryminału. Dobry humor i kryminalna zagadka nie pozwolą Wam się nudzić.

Możecie być pewni, że nie prędko wpadniecie na właściwy trop. Alek już zadbał o to, abyśmy tropili, śledzili, węszyli i śmiali się do rozpuku – głośno, spontanicznie, żywiołowo. Wszak Alek Rogoziński, jak na mistrza gatunku przystało, zadbał o to, abyśmy śmiali się, bawili i tropili mordercę kochanka „Niziołka”. Zaraz, zaraz, ale nie będziemy sami w tych poszukiwaniach. Towarzyszyć nam (albo my jemu) będzie kultowy już bohater twórczości Alka Rogozińskiego – komisarz Krzysztof Darski.

Z każdą książką autora utwierdzam się w przekonaniu, że on jak mało kto potrafi mnie rozśmieszyć, rozweselić. Zawsze zaskakuje mnie jego poczucie humoru, kreatywność oraz zdolność rozbawiania swoich czytelników dobrym humorem. I niech humor ten trafi do każdego czytelnika.

Książka „Siła złego na jednego” ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…