Recenzje

Koniec jest początkiem

Na kartach książki „Moc przebudzenia” znajdziemy wiele praktycznych metod pozwalających nam przeobrazić najtrudniejsze, najboleśniejsze życiowe doświadczenia w ścieżkę wiodącą nas ku radości. Kluczem do tego jest odnalezienie miłości w naszych sercach i umysłach. Jak zatem tego dokonać? Tego dowiemy się właśnie z lektury najnowszej książki Pemy Chödrön.

Pema Chödrön w swej najnowszej książce uświadamia nam, że każdy koniec jest początkiem. Niezależnie od tego, czy kres związany jest z naszym bólem, żalem czy strachem, to zawsze jest on oznaką zmiany – czegoś nowego. Wielu z nas obawia się zmian, nie chcąc opuszczać swojego „bezpiecznego, zastałego” życia, lęka się nowych sytuacji. Lecz warto pamiętać, że koniec jest nieodłącznym elementem naszego życia, wielokrotnie nadając mu właściwe tory.

Pema Chödrön w książce „Moc przebudzenia” uczy nas tego, jak przyjmować zmiany w naszym życiu, jak akceptować to, co się kończy i jak przygotować się do nowych doświadczeń. Ta wiedza i umiejętność pozwolą nam odkryć samego siebie, poznać nasze możliwości akceptacji, dzięki czemu poczujemy wolność i radość. Będziemy potrafili przyjmować nowe początki, które spotkają się z naszą niepewnością. Jednak dzięki lekturze tej książki owe początki przyjmiemy z ciekawością, otwartością i radością, wyzbywając się lęku, strachu i wielu obaw.

Co więcej, na kartach książki „Moc przebudzenia” znajdziemy wiele praktycznych metod pozwalających nam przeobrazić najtrudniejsze, najboleśniejsze życiowe doświadczenia w ścieżkę wiodącą nas ku radości. Kluczem do tego jest odnalezienie miłości w naszych sercach i umysłach. Jak zatem tego dokonać? Tego dowiemy się właśnie z lektury najnowszej książki Pemy Chödrön. Jej autorka jest buddyjską mniszką, która otrzymała tytuł aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy.

Jak właściwie poczuć to, co czujemy? Jakie są kroki do odwagi? Jakie są praktyki przemiany serca? Odpowiedzi na te pytania zapisane są na kartach książki „Moc przebudzenia”. Dzięki lekturze książki Pemy Chödrön poznamy również pięć rodzajów mądrości, otworzymy się na święty świat. Zatem warto sięgnąć po tę publikację i otworzyć swoje serca i umysły na moc, która pozwoli nam odkryć wolność oraz radość, a także uświadomi nam, że koniec jest początkiem.

„Moc przebudzenia” to bez wątpienia książka, która ma ogromną moc otwierającą nas na pozytywne spoglądanie w nasze życie, w naszą przyszłość. To nie tylko tytuł dla czytelników zainteresowanych buddyzmem. To książka, którą mogę zaadresować każdemu, kto otwarty jest na rozwój duchowy, prowadzący do wolności myśli zawartych w naszych umysłach oraz pozytywnej miłości płynącej z naszych serc. Zdecydowanie polecam!

Książka „Moc przebudzenia” ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…