Recenzje

Gdy masz kota na punkcie kota

Warto dodać, że nie tylko wiele cennych i ważnych informacji płynie z lektury tej książki. Na każdej jej stronie czuć ogromną miłość Pani Katarzyny do kotów. Jeśli również Wy czujecie tę miłość, to koniecznie sięgnijcie po „Kocie story. Miłość, fascynacja i trudna sztuka wspólnego życia”. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o czym myśli twój kot i czy naprawdę cię kocha, to koniecznie sięgnij po tę książkę.

Czy wśród czytelników Czyt-NIKa są miłośnicy kotów? Oczywiście, że tak. Dlatego też każdy, kto ma kota na punkcie kota, powinien sięgnąć po „Kocie story. Miłość, fascynacja i trudna sztuka wspólnego życia”. Katarzyna Burda w swej najnowszej książce ilustruje nam historię kota, jego problemy oraz ich życie „wewnętrzne”, dzięki czemu możemy poznać kocie emocje. To książka, która sprawi, że Wasza miłość do kotów będzie jeszcze większa. Zaś ci, którzy jeszcze nie mają kota, to po lekturze tej książki jeszcze raz przemyślą decyzję o powiększeniu liczby domowników.

Pani Katarzyna dąży do uwypuklenia nam natury kotów. Poznajemy pochodzenie kociego rodu, przyglądamy się kocim rasom oraz różnicom i podobieństwom między nimi. „Kocie story. Miłość, fascynacja i trudna sztuka wspólnego życia” to również zaproszenie do poznania kocich emocji. Czy koty są złośliwe? Czy może zazdrosne? Często o to są właśnie podejrzewane. Czy słusznie? Katarzyna Burda na kartach tej książki zaprasza nas również do podróży po współczesnym świecie pełnym kotów. Nie ukrywam, że dzięki lekturze tej książki znajdziecie Wasz wspólny język komunikacji z kotami.

Pragnę dodać, że po lekturze tej książki zupełnie inaczej zacząłem spoglądać na koty. Z większą wiedzą i znajomością kociego życia łapię się na tym, że fajnie by było… . Tylko pewnie ten przyszły kot, mój domownik, musiałby przeczytać książkę „Tomek story”, by poznać moje przyzwyczajenia, maniery. I kto wie, może wówczas wymruczy „O nie!!! Ratunku!!!”.

Warto dodać, że nie tylko wiele cennych i ważnych informacji płynie z lektury tej książki. Na każdej jej stronie czuć ogromną miłość Pani Katarzyny do kotów. Jeśli również Wy czujecie tę miłość, to koniecznie sięgnijcie po „Kocie story. Miłość, fascynacja i trudna sztuka wspólnego życia”. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o czym myśli twój kot i czy naprawdę cię kocha, to koniecznie sięgnij po tę książkę. Jeśli zaś chcesz zrozumieć jego filozofię życia i komunikować się z nim jego kodami, to dostęp do nich znajdziesz w najnowszej książce Katarzyny Burdy. Zatem warto znaleźć czas, by sięgnąć po ten tytuł.

Książka „Kocie story. Miłość, fascynacja i trudna sztuka wspólnego życia” ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…