Recenzje

Czy byłbym jak Sarah Morgan?

Jeneva Rose zadebiutowała w bardzo dobrym stylu, wręcz perfekcyjnym. Potrafi trzymać czytelnika w napięciu, umiejętnie odkrywając przed nim kolejne elementy fabuły. Autorka stworzyła intrygującą historię i co ważne ciekawie ją poprowadziła.

Czy trudno jest wybaczyć zdradę? Czy potrafilibyśmy tak jak Sarah Morgan bronić swoją drugą połówkę, która zawiodła nasze zaufanie? Te pytania krążyły w mojej głowie podczas czytania thrillera „Perfekcyjne małżeństwo”.

Jeneva Rose stworzyła historię, która od pierwszych stron porywa jak i również skłania nas do przemyśleń. Czy zdołalibyśmy tak jak bohaterka książki znieść się ponad poczucie zdrady? Ale od początku.

Adam Morgan dopuszcza się zdrady. Gorący romans z Kelly Summers kończy się dla niego tragicznie. Nie tylko dlatego, że po dziesięciu latach małżeństwa Sarah dowiaduje się o zdradzie męża. Co gorsze Summers zostaje zamordowana. Pierwszym podejrzanym staje się Adam, któremu grozi kara śmierci. Sarah podejmuje się obrony swojego męża. Ta sprawa jest najtrudniejszą w jej karierze. Nie tylko musi dowieść niewinności męża, lecz poradzić sobie ze zdradą.

Jeneva Rose zadebiutowała w bardzo dobrym stylu, wręcz perfekcyjnym. Potrafi trzymać czytelnika w napięciu, umiejętnie odkrywając przed nim kolejne elementy fabuły. Autorka stworzyła intrygującą historię i co ważne ciekawie ją poprowadziła.

Historię poznajemy z perspektywy dwóch bohaterów – Sarah i Adama. Dzięki temu możemy z dwóch stron przyjrzeć się całej historii. „Perfekcyjne małżeństwo” to thriller, który trzyma nas w ciągłym napięciu. To historia, która zadaje nam pytania, na które odnajdywanie odpowiedzi nie jest proste. Bo jak zachowalibyśmy się na miejscu Sarah Morgan? Czy wybaczylibyśmy? Czy mimo wszystko zdołalibyśmy zachować się tak jak ona?

Myślę, że nie dowiemy się tego, dopóki sami nie staniemy na miejscu bohaterki. Co ważne Jeneva Rose sugestywnym językiem sprawiła, że odnosimy wrażenie, jakby historia ta wydarzyła się w prawdziwym życiu.

„Perfekcyjne małżeństwo” to książka, w której każdy element fabuły jest przemyślany i poprowadzony w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie przerwać lektury aż do jej zakończenia. A ten zaskoczy niejednego z nas. Każdy kto sięgnie po tę książkę zapewni sobie prawdziwą czytelniczą ucztę.

Historia stworzona przed Jenevę Rose uświadomiła mi jak ogromna jest siła małżeństwa… tego perfekcyjnego. Bez wątpienia Sarah Morgan to dla mnie kobieta silna emocjonalnie. A debiutancki thriller Jenevy Rose zasługuje na słowa uznania.

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu FILIA, FILIA Mroczna Strona.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…