O mnie (i Czyt-NIKu)

Tomasz Kosik (ur. 1982) – bytomianin, z wykształcenia socjolog oraz doradca zawodowy. Z zawodu trener pracy w Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Bytomiu. W wolnym czasie pochłania książki w nieograniczonych ilościach, dzieląc się swoimi wrażeniami z lektury na łamach autorskiego bloga.

Tatiana Duda-Kosik (ur. 1990) – z zamiłowania matematyczka, jednak nie potrafi zliczyć książek, które przeczytała. Inicjatorka powstania bloga. Gdy nie liczy, czyta, a gdy nie czyta, liczy. Czyt-NIK zawsze może liczyć na jej wsparcie i dobrą radę – jak na matkę bloga przystało.

Czyt-NIK – istnieje od 2017r. i nieustannie stara się promować czytelnictwo, przedstawiając najnowsze pozycje książkowe polskich i zagranicznych autorów, nie ograniczając się w żadnych ramach gatunkowych. Na blogu znajdą swoje miejsce książki wyjątkowe, które zasługują na szczególną uwagę i którym warto poświęcić czas w tej zagonionej rzeczywistości. Poza recenzjami na blogu znaleźć można wywiady z inspirującymi autorami oraz relacje z wydarzeń literackich.

jeszcze chwilka…