Wywiady

3 Szoty z Marcinem Wnukiem

…Tak jestem w trakcie pisania trzeciej książki…

Czyt-NIK: „Intryga” to Pana fenomenalny debiut literackim. Proszę zdradzić, co było punktem zapalnym, do podjęcia decyzji o napisaniu intrygującej książki, którą będzie dla Pana początkiem obiecującej kariery?

Marcin Wnuk: Ciężko wskazać mi jakiś konkretny moment lub zdarzenie, które spowodowały, że postanowiłem stworzyć tę historię. Ten pomysł dojrzewał w głowię przez jakiś czas i kiedy już byłem pewien, że wiem jak to ma wyglądać to usiadłem i zacząłem pisać. Co prawda ta historia to nie jest żaden dokument, a czysta fikcja literacka, ale inspirowałem się pewnymi wydarzeniami do których rzeczywiście doszło na świecie. Wymyśliłem hipotetyczną drogę jaka mogłaby do takiego zdarzenia doprowadzić.

Czyt-NIK: „Modliszka, to bez wątpienia elektryzująca historia Nadii – która odradza się niczym feniks z popiołów. Proszę zdradzić, czy jest ona dla Pana ideałem kobiety ?

Marcin Wnuk: Ta postać bardzo mnie fascynuje ale nie jest to mój ideał kobiety. Broń mnie Panie Boże przed kobietami typu Nadia 😊 Taka znajomość nie może skończyć się dobrze.

Czyt-NIK: „Intryga”, „Modliszka” – proszę zdradzić tytuł Pana trzeciej książki. Bo pisze Pan trzecią książkę, prawda?

Marcin Wnuk: Tak jestem w trakcie pisania trzeciej książki, ale przede mną jeszcze sporo pracy. Jeśli nic się nie zmieni to książka będzie nosić tytuł „Psy wojny”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…