Recenzje

Życzenia się spełniają

Ta książka to doskonała lektura dla miłośników poruszających, miłosnych historii, którzy wierzą w jej potęgę. To również ciekawa propozycja na przygotowanie swojego serca do zbliżających się świąt. Ada Tulińska jest autorką powieści fantasy, literatury obyczajowej  i romansów. „Spełnione życzenie” to fantastyczna powieść obyczajowa z nutką romansu, którą z czystym sercem polecam czytelnikom pragnącym porywów serca.

„Spełnione życzenie” autorstwa Ady Tulińskiej to kolejna książka o tematyce świątecznej, którą warto przeczytać, czy też ofiarować w prezencie. To ciepła i wzruszająca historia. A proszę mi wierzyć magia świąt unosi się tutaj niczym aromat wigilijnych potraw.

Poznajemy historię Kai, która po opuszczeniu domu dziecka, próbuje samodzielnie ułożyć swoje życie. Jedynym rodzinnym wspomnieniem kobiety jest pamiątka – męski zegarek z grawerem. Kaja pragnie miłości. Dąży również do realizacji swoich zawodowych aspiracji związanych z medycyną. Podejmuje zatrudnienie w arystokratycznym dworku pod Krakowem. Opiekuje się starszą kobietą. Niestety zrzędliwy charakter pani Jadwigi przysparzają Kai wiele trudności. Jednym z warunków podjęcia tej pracy stawianym przez Mariana Czarneckiego jest nie nawiązywanie znajomości z ich synem. Czy to jednak będzie możliwe? Zwłaszcza, że Daniel to mężczyzna, którego urok bardzo pozytywnie wpływa na Kaję. Czy świąteczny czas sprawi, że podopieczna Kai łaskawiej spojrzy na tę znajomość? Przecież święta to czas cudów!

Pewne jest to, że czeka nas wiele zaskakujących momentów, a świąteczny klimat sprawi, że poczujemy jego magię. To również ciekawa historia o tym, że uczucie miłości jest tak silne, że może przezwyciężyć wszystkie trudności i przeciwności losu. A proszę mi wierzyć Kaja będzie miała ich wiele. Jednak czy uczucie, które narodzi się między nią a Danielem, będzie na tyle silne, by przełamać opór rodziców chłopaka?

Ta książka to doskonała lektura dla miłośników poruszających, miłosnych historii, którzy wierzą w jej potęgę. To również ciekawa propozycja na przygotowanie swojego serca do zbliżających się świąt. Ada Tulińska jest autorką powieści fantasy, literatury obyczajowej  i romansów. „Spełnione życzenie” to fantastyczna powieść obyczajowa z nutką romansu, którą z czystym sercem polecam czytelnikom pragnącym porywów serca. Życzę każdemu, kto po nią sięgnie, niezapomnianych chwil, by książka ta spełniła Wasze czytelnicze oczekiwania. Zdecydowanie polecam!

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…