Recenzje

Za drzwiami gabinetu

Nie ukrywam, że najnowsza książka Soni Rosy wręcz kipi seksem. „Doktor seks” to książka, którą zdecydowanie mogę polecić czytelnikom, którzy szukają lektury rozpalającej nasze zmysły, wprawiając emocje w temperaturę wrzenia. Gorąca atmosfera gwarantowana.

„Doktor seks” uchyla drzwi do gabinetu, za którymi kryje się wiele pikantnych historii. A Sonia Rosa ponownie serwuje erotyk rozpalający nasze żądze. Te będą płonęły namiętnym żarem. Jednym słowem będzie gorąco.

Sięgając po tę książkę aplikujemy sobie erotyczne doznania. Autorka zaprasza nas do poznania historii Roberta, przystojnego terapeuty, który w zaciszu swojego gabinetu wysłuchuje zwierzeń swoich pacjentów. Ale nie tylko owe wyznania będą nas rozpalać. Również sam terapeuta, a raczej jego doświadczenia z kobietami zagotują nasze myśli.

Mężczyzna znając wiele metod podrywu nie narzekał na zainteresowanie ze strony kobiet. Pewnego dnia w garażu swoich znajomych spotkał Ilonę, ciemnowłosą kusicielkę. Muszę przyznać, że początek tej znajomości rozpoczął się mocnym i odważnym akcentem. Robert nie potrafi zapomnieć o tym, co wydarzyło się na masce luksusowego bmw. Nie tylko wspomnienia tych chwil rozpalają jego umysł, lecz w jego głowie kołatało pytanie – „kim jest ta kobieta?”.

„Doktor seks” to bez wątpienia wciągająca erotyczna historia, którą poznajemy z perspektywy Roberta oraz Ilony. Robert, który miał w życiu wiele kobiet, nie potrafi zapomnieć rozkoszy, którą dała mu Ilona. „Idąc na cało” w garażu znajomych chciała udowodnić sobie, że jest wolną kobietą mogącą robić, to co chce.

A jeśli chcecie rozkoszować się historiami ukrytymi za drzwiami gabinetu, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Soni Rosy. Autorka napisała wciągający erotyk. To, co ważne uczyniła to ze smakiem w nienachalnym stylu. Znajdziemy tu miłość i pożądanie, dzięki czemu możemy uzmysłowić sobie, że nie można oszukać własnych serc i ciał.

Moją uwagę przykuły również historie opowiadane podczas sesji terapeutycznej. Przyznam szczerze, że to, co wysłuchiwał Robert przyprawiało o szybsze bicie serca, a nie raz jeżyło włos na głowie. Chociażby historia pacjenta zwierzającego się ze swoich relacji z byłą teściową.

Nie ukrywam, że najnowsza książka Soni Rosy wręcz kipi seksem. „Doktor seks” to książka, którą zdecydowanie mogę polecić czytelnikom, którzy szukają lektury rozpalającej nasze zmysły, wprawiając emocje w temperaturę wrzenia. Gorąca atmosfera gwarantowana.

Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu FILIA.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Gość
Marta
1 rok temu

Podoba mi się perspektywa czytania książki z męskiej strony, poznanie myśli i ogląd sytuacji męskim okiem. Dobrze, że tutaj jest także kobieca perspektywa.

jeszcze chwilka…