Recenzje

Wstrzymajcie oddech Cora Reilly porywa polskiego czytelnika!

„Złączeni honorem” to pierwsza w Polsce książka Cory Reilly. To również pierwsza części legendarnej serii mafijnej, której wróżę wielki sukces w naszym kraju. Głęboko wierzę, że podbije ona serca polskich czytelników. Jest ku temu wiele przesłanek. Mafijny klimat połączony z gorącą atmosferą namiętności poruszy każdego, kto w powieściach szuka porywów serca oraz ogromnej dawki adrenaliny. Ta książka połączy męskich i żeńskich czytelników, scali ich fabułą. Romans w klimacie mafijnym zaspokoi czytelnicze apetyty każdego z nas.

Cora Reilly zgotowała nam historię, która doprowadzi do palpitacji serca. Ta powieść przypadnie Wam do gustu, a Wy przepadniecie pogrążeni w ciągłej lekturze. I gdy tylko odłożycie książkę na półkę, od razu, bez chwili wahania będziecie śledzić wydawnicze zapowiedzi w oczekiwaniu kolejnych części. Bo nie da się ukryć, że powieść ta uzależni każdego kto po nią sięgnie. Wybuchowa mieszanka emocjonujących wrażeń gwarantowana.

 

 

Cora Reilly zaprasza nas do poznania historii młodej dziewczyny, której losy nakreśliły mafijne interesy. Kobieta nie ma żadnego prawa decydowania o sobie bowiem Aria Scuderi pochodzi z mafijnej rodziny, która w Chicago ma ogromne wpływy. W wieku piętnastu lat zaręczyła ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem nowojorskiej Cosa Nostry. Ma to na celu zapewnić pokój między rodami. Osiągając pełnoletniość staje na ślubnym kobiercu, a świadomość poślubienia niemalże obcego mężczyzny przeraża ją na wskroś. Jednak mafijna rzeczywistość nie pozostawia kobiecie większego wyboru. Jej małżonek to bezwzględny mafioso, który przydomek „Imadło” zdobył po tym, jak skręcił komuś kark. Czy młoda dziewczyna zdoła pokochać taką bestię? Czy może jednak Aria zdecyduje się na ucieczkę i porzuci dotychczasowe życie? Czy jednak uda się kobiecie skruszyć lód w sercu tak bezdusznego człowieka?

Jedno jest pewne Cora Reilly porwie Wasze czytelnicze serca. „Złączeni honorem” poruszy i wzruszy. Bohaterowie tej powieści to postaci wyraziste. Nie sposób ich zapomnieć. Autorka imponująco nakreśliła ich cechy osadzając w brutalnym świecie mafijnych porachunków. Zatem najwyższa pora by złapać za „Złączeni honorem” i połączyć swoje zmysły z powieścią mocną i ostrą, która zapewni niezapomniane chwile. Jedno jest pewne Cora Reilly porwie polskiego czytelnika. Powieść, która trafia do naszych rąk złączy nas z twórczością pisarki nie jeden raz, bo to, że kolejna książka pojawi się w księgarniach jest pewne jak to, że z mafią się nie zadziera. „Złączeni honorem” to mocna opowieść o bezwzględnych świecie, w którym brak miejsca na wzniosłe uczucia. A jednak książka wyzwoli w Was niezwykłe uczucia, które pozostaną w pamięci na zawsze.  Wstrzymajcie oddech Cora Reilly porywa polskiego czytelnika!

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję http://wydawnictwoniezwykle.pl/

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…