Recenzje

W poszukiwaniu szczęścia

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego tak trudno odnaleźć szczęście, to ta książka jest właśnie dla Was. Jeśli chcecie poznać osiem kluczy prowadzących nas do zadowolenia, to koniecznie po nią sięgnijcie.

Czym jest szczęście? Jak je osiągnąć? Dlaczego się stresujemy? Dlaczego stres niszczy w nas poczucie szczęścia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w książce „Szczęście. Jak żyć bez presji i dbać o swój dobrostan”. Niro Feliciano w swej książce dzieli się z nami ważnymi poradami, które są receptą na szczęście. Znajdziemy tutaj osiem kluczy, które otworzą przed nami drzwi z napisem SZCZĘŚCIE. Wówczas otworem stanie przed nami zadowolenie z życia.

Jak to wszystko osiągnąć? To proste. Warto przeczytać tę książkę i wziąć do siebie wskazówki, którymi dzieli się z nami Niro Feliciano. Autorka tej książki doskonale wie o czym pisze. Jest psychoterapeutką, autorką podcastów oraz ekspertką w dziedzinie lęku, nauki o mózgu i duchowości. Zatem autorka tej książki nie jest laiczką, lecz czerpie z własnego doświadczenia zawodowego, i co ważne z własnych, osobistych przeżyć. Teraz to właśnie my możemy zdobyć tę ważną wiedzę.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego tak trudno odnaleźć szczęście, to ta książka jest właśnie dla Was. Jeśli chcecie poznać osiem kluczy prowadzących nas do zadowolenia, to koniecznie po nią sięgnijcie. Akceptacja wdzięczność, budowanie więzi, koncentracja na teraźniejszość, pozytywne nastawienie, czułość dla samego siebie, odporność i duchowość, to recepta na SZCZEŚCIE. Warto ją sobie wypisać, korzystając z wiedzy zawartej w książce „Szczęście. Jak żyć bez presji i dbać o swój dobrostan”.

Warto zadać sobie pytanie, czego potrzebujemy, czego pragniemy. Wówczas będziemy wiedzieli na czym warto się koncentrować, nie rozdrabniać się na drobne, lecz dążyć do osiągnięcia celów. A często mniej znaczy więcej. Co ważne Feliciano jest ekspertką w tej dziedzinie, a swą wiedzą dzieli się z nami łatwym, prostym i przyjemnym językiem. Dzięki temu lektura tej książki to nie tylko przyjemność, lecz ważna lekcja, którą każdy z nas powinien odbyć. Jeśli szukacie szczęścia, to nie musicie szukać daleko, książki „Szczęście. Jak żyć bez presji i dbać o swój dobrostan” jest na wyciągnięcie ręki. Nie lękajcie się, lecz sięgnijcie po tę książkę. Naprawdę warto!

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, Filia na Faktach

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…