Recenzje

Tajemnice naszego organizmu

Myślę, że Wasza reakcja na lekturę tej książki, będzie przepełniona pozytywnym nastawieniem w odkrywaniu tajemnic, które Rachel Poliquin i Clayton Hanmer ukazują na kartach książki „Muzeum dziwacznych pozostałości w naszym ciele”. Warto skorzystać z zaproszenia do tego niezwykłego muzeum, by odkrywać, poznawać, uczyć się i bawić. Zatem życzę Wam niezapomnianej lektury. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie.

Myślę, że każdy z nas zastanawiał się jakie skarby ukryte są na dnie Titanica. Ale czy zastanawialiście się, jakie sekrety, tajemnice, skarby skrywa… nasze ciało? Jestem przekonany, że TAK! A dziś z pomocą w ich odkrywaniu przychodzi nam wyjątkowa książka „Muzeum dziwacznych pozostałości w naszym ciele”. Rachel Poliquin doskonale ukazuje nam owe skarby, natomiast Clayton Hanmer ilustruje je z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu wiedza ta jeszcze mocniej trafia do naszej wyobraźni. Natomiast o przetłumaczenie tej książki na język polski zadbał Adam Pluszka.

Otwierając tę książkę, wkraczacie do niezwykłego muzeum, które możecie zwiedzać w domowym zaciszu i poznawać tajemnice naszego organizmu. Każdy z nas słyszał historię o zębie mądrości. Teraz to właśnie Ząb Mądrości w towarzystwie Znikającej Nerki przenikać będą do najskrytszych zakamarków naszego ciała, naszego organizmu. A my wraz z nimi odkrywać będziemy tajemnice, których dotąd nie znaliśmy. To doskonała zabawa i wyjątkowa forma nauki, która odkryje przed nami, nas samych, bo nasz organizm.

Nie ukrywam, że czytając książkę „Muzeum dziwacznych pozostałości w naszym ciele” świetnie się bawiłem, uczyłem i wraz ze wspomnianymi przewodnikami, odkrywałem wiele tajemnic, które rozjaśniły moją wiedzę na temat małpich mięśni, czy też czkawki. Każdemu z nas dała się ona we znaki, teraz możemy odkryć jej tajemnicę.

Dzięki tej książce mamy niebywałą możliwość wkroczenia do muzeum, które zaprasza nas do doskonałej zabawy. Zabawy, która zachwyci najmłodszych czytelników. Ale jestem przekonany, że również Ci starsi czytelnicy, będą mogli uświadomić sobie jakie niesamowite tajemnice skrywa nasz organizm. Zatem przygotujcie się na lekturę, która zapewni Wam wiele zabawy, ale również będzie wycieczką „po twoich bezużytecznych częściach, usterkach i innych dziwnych fragmentach”.

Czym są eksplodujące organy? Poznamy również sekrety ewolucji naszego organizmu, zmian, jakie w nim zachodzą. A proszę mi wierzyć, że od pokoleń zmieniają się one wraz z warunkami środowiska, które również na przestrzeni lat ulega zmianom. Jak nasz organizm na nie reaguje? Myślę, że Wasza reakcja na lekturę tej książki, będzie przepełniona pozytywnym nastawieniem w odkrywaniu tajemnic, które Rachel Poliquin i Clayton Hanmer ukazują na kartach książki „Muzeum dziwacznych pozostałości w naszym ciele”. Warto skorzystać z zaproszenia do tego niezwykłego muzeum, by odkrywać, poznawać, uczyć się i bawić. Zatem życzę Wam niezapomnianej lektury. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie.

Książka „Muzeum dziwacznych pozostałości w naszym ciele” ukazała się nakładem Wydawnictwa Totamto (imprint Wydawnictwa Czarna Owca)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…