Recenzje

Sweet like chocolate

Agnieszka Zakrzewska posiada wyjątkowy talent. Z łatwością pióra nanosi na karty swej powieści poruszające historie, które warto poznać. Warto być świadkami wydarzeń w życiu Emilii i Niny. Malinowa Bombonierka zaprasza i kusi swoimi słodkościami.

Uwielbiacie smak czekolady? Kochacie słodko zaczytywać się w powieściach chwytających za serce? To najnowsza powieść Agnieszki Zakrzewskiej jest właśnie dla Was. „Życie jak czekolada” to drugie spotkanie z bohaterami serii „Saga czekoladowa”. To przyjemna lektura o pasji i miłości okraszona słodkimi smakami. Lecz zdarza się również, że tak jak w życiu możemy trafić na gorzką czekoladę. Zatem zasiądźcie w fotelu, przeczytajcie tę recenzję, a następnie sięgnijcie po najnowszą książkę Pani Agnieszki.

Na kartach tej powieści ponownie znajdziemy się w Malinowej Bombonierce, manufakturze czekoladek prowadzonej przez Ninę. Niestety pasierb Emilii próbuje odebrać Ninie owy spadek. Ta, chcąc uratować manufakturę, próbuje znaleźć wskazówki w starych zapiskach swojej ciotki. Tym samym poznajemy jej przeszłość, jej ciekawą historię. I tutaj okazuje się, że nie zawsze czekolada ma słodki smak, ponieważ czasem może poczęstować nas goryczką. Jeśli jesteście ciekawi tej historii, to koniecznie sięgnijcie po „Życie jak czekolada”. Ta historia poruszy najczulsze struny Waszego serca.

Również los młodej Emilii Dobrzyckiej poruszy Wami do głębi. Dziewczyna pod przymusem matki musi zrezygnować ze swoich marzeń, aby wstąpić do zakonu. Ta historia uświadamia nam, że nie ma nic gorszego jak przerwane marzenia i życie pod dyktando drugiego człowieka. Emilia będąc w Szwajcarii, trafia do małej manufaktury pralinek. Tutaj poznaje sekrety produkcji czekolady. To doświadczenie sprawia, że kobieta odnajduje w swoim życiu nowy cel.

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczą się losy Emilii oraz czy Nina uratuje swoje dziedzictwo, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą powieść Agnieszki Zakrzewskiej. Autorka na kartach książki „Życie jak czekolada” snuje historie słodkie, które nie są pozbawione również goryczki. Tak jak w życiu, tak w losach głównych bohaterów wiele się wydarzy. Czy odnajdą w sobie siłę, aby zawalczyć o swoje marzenia, aby realizować swoje pasje? Warto się o tym przekonać. Dlatego też z całego serca zachęcam Was do lektury tej książki. Książki, która zapewni Wam wiele niezapomnianych chwil, obdarowując niezwykłymi wrażeniami podczas czytania. Zatem życzę słodkiej lektury.

Agnieszka Zakrzewska posiada wyjątkowy talent. Z łatwością pióra nanosi na karty swej powieści poruszające historie, które warto poznać. Warto być świadkami wydarzeń w życiu Emilii i Niny. Malinowa Bombonierka zaprasza i kusi swoimi słodkościami.

Powieść „Życie jak czekolada” ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…