Recenzje

Sława pożądania, pożądanie sławy

Pewne jest to, że sięgając po „Demony sukcesu #pożądanie” poczujecie ciarki na całym ciele”. Lektura tej książki to prawdziwa pokusa, której warto ulec. Zwłaszcza że to, co wydarzy się w życiu Piotra, rozgrzeje nie tylko jego, ale również nasze emocje.

Justyna Nowak-Wysocka jest pisarką, która ugruntowała swoją pozycję wśród autorek powieści pełnych namiętności, intryg i gorącej atmosfery. „Demony sukcesu #pokusa” to pierwsza część nowej serii, która rozgrzeje każdego z nas. Znając te wcześniejsze, warto przygotować się na solidną dawkę pikanterii okraszonej intrygą.

Autorka zaprasza nas do świata sław. Poznajemy Piotra, który jako początkujący autor nie zna jeszcze realiów szoł biznesu. Jednak szybko będzie musiał nauczyć się pływać w jego nurcie, aby być grubą rybą „szklanego ekranu”. Mężczyzna, chcąc uchylić drzwi do sławy, postanawia wziąć udział w castingu do ekranizacji, która ma zapewnić mu sławę. Dzięki temu wszystko stanie przed nim otworem. Poznanie Majki, która w aktorstwie ma pozycję, zmienia świat mężczyzny. Wnika on do świata intryg, przepełnionych walką o sławę.

Jak bardzo sława zmieni charakter Piotra? Czy początkujący aktor poczuje pożądanie sławy? Czy wpadnie w świat gier i intryg, aby utrzymać się na świeczniku? W tym świecie nie ma zasad. No, chyba że zasadą jest brak zasad i jazda po bandzie. Niestety świat szoł biznesu przepełniony jest nieczystymi zagrywkami.

Pewne jest to, że sięgając po „Demony sukcesu #pokusa” poczujecie ciarki na całym ciele”. Lektura tej książki to prawdziwa pokusa, której warto ulec. Zwłaszcza że to, co wydarzy się w życiu Piotra, rozgrzeje nie tylko jego, ale również nasze emocje.

Nie da się ukryć, że Justyna Nowak-Wysocka doskonale rozgrzewa nasze emocje. Potrafi rozbudzić naszą wyobraźnię, która podgrzana do maksymalnej temperatury rozgrzewa nasze żądze… żądze czytania kolejnych książek. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na następną premierę. A czekanie, niech umilą nam wspomnienia z lektury „Demonów sukcesu #pokusa”.

Gorąca atmosfera, świat intryg oraz prawda sławy, to mocne elementy najnowszej książki Justyny Nowak-Wysockiej. Autorka ponownie zapewniła mi wiele emocji podczas czytania. Emocji, które rozgrzewają i przyprawiają o szybsze bicie serca. Zatem z czystym sercem zachęcam Was do sięgnięcia po „Demony sukcesu #pokusa”. Dlatego też Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Książkę zamówić można na stronie autorki

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…