Recenzje

Przeznaczenie miłości

Warto sięgnąć po debiutancką powieść Justyny Nowak-Wysockiej, gdyż historia, którą poznajemy uświadamia nam jak wiele miłość potrafi znieść, a jej prawdziwa moc przezwycięży wszelkie napotykane trudności.

Czy wierzycie w przeznaczenie? Debiutancka powieść Justyny Nowak-Wysockiej jest potwierdzeniem, że przeznaczenie w miłości istnieje. „3 życia, 3 próby” to dowód na to, że tak właśnie jest.

Autorka zaprasza nas do świata miłości oraz magii. Bo jak nie uznać, że to właśnie magiczna moc sprawiła, że bohaterka powieści w poprzednich dwóch wcieleniach zakochuje się w tym samym mężczyźnie. Uczucie między Julią  i Konstantym, mimo wielu przeciwności losu przetrwało wieki. Pomimo, że wszystko obraca się przeciwko głównej bohaterce, a wszystko w co wierzyła traci sens, to i tak potęga miłości działa niczym akumulator dający nadzieję na lepsze jutro. Dzięki temu właśnie siła uczucia nie ugięła się pod presją czasu. I nawet niecne zamiary Aleksandra nie są w stanie przełamać więzi między Julią i Konstantym. Bo prawdziwa miłość przezwycięży każdą próbę.

Pierwszy raz uczucie miłości rozpala się w XV-wiecznej Hiszpani. Ponownie spotykają się we Francji, cztery wieku później. Los jeszcze raz łączy bohaterów we współczesnej Warszawie. Czy ostatnie wcielenie da naszej bohaterce upragnione szczęście? Czy będzie mogła w pełni cieszyć się miłością.

Julia główna bohaterka powieści, to młoda kobieta, która pamięta swoje wcześniejsze wcielenia. Nie da się ukryć, że jej subtelny charakter, a zarazem determinacja i siła w walce o miłość, są jak ogień i woda. Dwa żywioły, które nie zwalczają się nawzajem, lecz razem tworzą osobowość, która budzi naszą sympatię. „3 życia, 3 próby” to powieść, którą można zakwalifikować do literatury obyczajowej z nutą magii.

Warto sięgnąć po debiutancką powieść Justyny Nowak-Wysockiej, gdyż historia, którą poznajemy uświadamia nam jak wiele miłość potrafi znieść, a jej prawdziwa moc przezwycięży wszelkie napotykane trudności. Niech ta książka będzie dla każdego z nas natchnieniem w trudniejszych chwilach. A ja nie mogę doczekać się chwili, gdy do moich rąk trafi kolejna książka Pani Justyny. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Za egzemplarz książki wraz z niespodzianką serdecznie dziękuję Wydawnictwu Manufaktura Słów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…