Recenzje

Powrót do przeszłości

Justyna Nowak-Wysocka doskonale dawkuje nam emocje. Ubiera je słowami, które malują w naszej wyobraźni pikantne obrazy, których nie można zapomnieć. Obrazy, które czynią tę historię barwniejszą.

„Królowa serc” to trzecia część bestsellerowej serii „Zlecenie 999”. W tej odsłonie Justyna Nowak-Wysocka zaprasza nas do poznania historii, która miała miejsce przed wydarzeniami, zapisanymi na kartach wcześniejszych części. Tym samym możemy dowiedzieć się co wpłynęło na kształt historii poznanej już wcześniej. To bardzo ciekawy i udany zabieg, który pochłania naszą ciekawość. Jesteśmy świadkami wydarzeń sprzed jedenastu lat.

Mocnym punktem trzeciej części „Zlecenie 999” jest intryga posypana pikanterią oraz mafijne porachunki, które przyprawiają nas o szybsze bicie serca. Trzy różne historie, których mianownikiem wspólnym jest … nie Klara, lecz Tatiana. Tatiana, która namieszała w życiu trzech mężczyzn. Prowokowała budząc w nich żar pożądania.  Przemek otrzymał zlecenie od swego szefa, aby ją chronić. Czy zdoła wykonać polecenie? Zwłaszcza, że kobieta doskonale wie, jak owinąć sobie mężczyzn wokół palca. Na jedno jej skinienie, gotowi są paść jej do stóp. Nie od dziś wiadomo, że „kobieta…, to najniebezpieczniejsza broń tego świata… najpierw zaprowadzi cię do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł”.

Przemek nie jest obojętny na jej wdzięki. Daniel i Eduardo mocno rywalizują o jej względy. Co ciekawego wyniknie z tej rywalizacji? Czy Tatiana może czuć się bezpiecznie w takim otoczeniu? Który z mężczyzn zdobędzie jej serce? A wiadomo, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Jednak w tej historii trzech mężczyzn bije się o względy jednej kobiety. Który z nich wygra? A może ten czwarty? Tatiana kokietując Przemka, Daniela i Eduarda stąpa po cienkiej linii. Jak zakończy się jej igranie z ogniem? Warto poznać odpowiedzi na te pytania.

Dążąc do ich poznania, nasze pożądanie nie pozwoli oderwać się od lektury. Lecz nie tylko pożądanie sprawia, że pragniemy poznać historię zapisaną na kartach „Królowej serc”. Również mafijne, rodzinne porachunki czynią tę historię jeszcze bardziej ekscytującą.

Justyna Nowak-Wysocka doskonale dawkuje nam emocje. Ubiera je słowami, które malują w naszej wyobraźni pikantne obrazy, których nie można zapomnieć. Obrazy, które czynią tę historię barwniejszą. „Zlecenie 999 #królowa_serc” to kolejna książka Justyny Nowak-Wysockiej, która rozgrzewa naszą czytelniczą krew, sprawiając, że z wypiekami na twarzy podążamy w poznawaniu historii stworzonej przez autorkę. Dlatego też z czystą przyjemnością Czy-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Ridero.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…