Recenzje

Podejdź(cie) Bliżej.

Rachel Abbott po raz siódmy serwuje swoim czytelnikom kryminał wysokich lotów z najwyższej półki. Bestsellerowa Autorka zaprasza nas do lektury thrillera psychologicznego, który wywołuje dreszcze, mrożąc nasze czytelnicze zmysły. Uczucie niepewności towarzyszy nam od początku, a świadomość uczestniczenia w tajemniczej rozgrywce towarzyszy nam przez cały czas poznawania fabuły zapisanej na kartach „Podejdź Bliżej”. Nie lękajcie się, sięgnijcie po tę powieść, by móc odpłynąć w świat sensacji pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Autorka umiejętnie prowadzi nas przez zawiły i makabryczny obraz prowadzonego śledztwa dotyczącego znalezionych w parku zwłok młodej kobiety.

Tom Douglas po raz kolejny staje w obliczu rozwikłania tajemnicy mrocznych morderstw, które skutecznie zasiały ziarno strachu. Umiejętnie utykana nić grozy powoduje, że nasiąkamy fabułą niczym gąbka wodą, która –  tak samo jak poznawana historia –  płynie wartkim nurtem. Rachel Abbott potrafi stworzyć napięcie, które powoduje, że zatracamy się w książce niczym rekin w bezkresach oceanu. A książkę odkładamy tylko na chwilę, by pozbierać myśli i móc opanować drżenie rąk. Autorka powoduje, że wchłaniamy tę powieść w mgnieniu oka.  Miłośnicy twórczości Rachel Abbott nie będą zawiedzeni, a nowi adoratorzy Jej twórczości ochoczo sięgną po wcześniejsze książki.

„Podejdź Bliżej” to bez wątpienia powieść dopracowana w najdrobniejszym szczególe, a mroczny klimat, w który została przyobleczona sprawi, że chętnie otulicie się w jej słodyczy intrygującej fabuły. Książka nie tylko elektryzuje genialną kryminalną fabułą. Pozwala również zastanowić się nad tragicznymi konsekwencjami wynikającymi z podejmowania złych i błędnych decyzji. Autorka umiejętnie prowadzi nas po zakamarkach ludzkich zachowań uwikłanych w sieć manipulacyjnej gry, gdzie najwyższą ceną za popełniony błąd jest – śmierć. Dzięki tej książce uświadamiamy sobie, że ludzie z niskim poczuciem własnej wartości łatwo dają się ulec manipulacji ze strony silniejszego. Ofiarami są tutaj kobiety, które w swoim życiu zagubiły się, co z łatwością wykorzystuje ich oprawca. Książka ukazując taką historię powinna być również przestrogą, byśmy uważali czy nie stajemy się ofiarami manipulacji. Dzięki temu można jeszcze się ocknąć, zanim będzie już za późno. Zatem nie bójcie się podejdźcie bliżej i sięgnijcie po tę książkę, która Was pochłonie.

„Podejdź bliżej” to bez wątpienia mocny thriller psychologiczny łączący ze sobą wciągającą i mrożącą krew w żyłach historię. A na koniec dodam tylko, że zakończenie tej powieści zwala z nóg. Łamie wszelkie wyobrażenie na temat snutych przez nas obrazów na finał tej trzymającej w napięciu historii. Zatem nie stójcie i nie zwlekajcie, tylko czym prędzej PODEJDŹcie BLIŻEJ do swej księgarni i zapytajcie o fenomenalną powieść sygnowaną nazwiskiem Abbott – Rachel Abbott. A najlepiej zapytać o wcześniejszych sześć książek, które można czytać w dowolnej kolejności bowiem każda książka to inna mordercza historia. Mianownikiem wspólnym jest Tom Douglas, którego życiowe losy Autorka pokierowała tak sprawnie, że nie pogubimy się w ich zakamarkach.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu FILIA, FILIA Mroczna Strona http://www.wydawnictwofilia.pl/

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…