„Odwyk” który wciąga i uzależnia!

Debiut Adama Widerskiego to niezbity dowód na to, że odwyk potrafi wciągnąć i uzależnić. Historia, którą autor utkał wabi naszą ciekawość, opanowując nas do cna. Ponad sześćset stron wprawi nas w nałóg czytania. Pisarz zaprasza nas do Łodzi. Jeden z pacjentów tutejszej kliniki leczenia uzależnień pada ofiarą zabójcy.

 

Warto wejść do tej kryminalnej intrygi, by dowiedzieć się, kim jest morderca i czy uderzy ponownie? Dlaczego za ofiary upatrzył sobie, osoby uzależnione oraz związane z środowiskiem narkotykowym? Czyżby eliminacja uzależnionych, albo zemsta? Co oznacza pozostawiona przy okaleczonych zwłokach butelka z kartą z wierszem i kodem? Do akcji wkracza Piotr Krzyski z IV komisariatu w Łodzi. Kto wyjdzie zwycięsko z tej walki i czy przeszłość policjanta ma tutaj znaczenie? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziecie w „Odwyku”. Zatem upijajcie się lekturą powieści, która porwie Was od pierwszej do ostatniej strony. Autor w bardzo realny sposób pochyla się nad problemem uzależnienia, w mocny sposób uświadamiając nam jego negatywne skutki. „Odwyk” to emocjonująca podróż do zakamarków ludzkich słabości oraz psychiki.

 

Dzięki Autorowi będziemy mogli również przyjrzeć się sobie samemu, swoim słabością. Adam Widerski nie tylko zabrał nas w wycieczkę do własnego JA. Zaprosił nas w podróż ulicami Łodzi. I mimo, że nigdy nie byłem w tym mieście, mogłem poczuć się tak jakbym tam był. Trzeba przyznać, że Autor potrafi przekonywująco wprowadzić nas w akcję i miejsce fabuły. Natomiast intryga, którą dla nas przygotował to iście koronkowa robota, której należą się ogromne brawa. A gdy już zakończymy bić brawa, będziemy zacierać ręce do kolejnej książki, gdyż Adam Widerski skutecznie uzależnił nas od wciągającej kryminalnej historii. Mimo, że „Odwyk” to doskonały debiut Adama Widerskiego, autor z książką związany jest już od dłuższego czasu bowiem prowadzi bloga http://dajsiezlapacksiazce.blogspot.com/. Dla Czyt-NIKa możliwość patronowania tak genialnej książce do czysta przyjemność. Pomysł na fabułę genialny, wykonanie mistrzowskie. Wydawnictwo Initium po raz kolejny udowodniło, że ma nosa do Najlepszych Interesujących Książek.

Dodaj komentarz