Recenzje

Nie LĘKaj się!!!

Bez wątpienia lektura książki „Jak oswoić trudne emocje. Niepokój, lęk, wstyd”, jest doskonałym drogowskazem pozwalającym nam pokierować swoje emocje na właściwe tory. Dlatego też zdecydowanie zachęcam Was do lektury najnowszej książki Harriet Lerner.

Emocje towarzyszą nam każdego dnia – zawsze! Są nieodłącznym elementem naszego życia. Są niczym cień stojący za nami. Cień, który odczuwamy, w każdej sekundzie. Dlatego tak ważne jest „panowanie” nad naszymi emocjami. Kluczowe jest oswojenie ich, nazwanie, przyjęcie ich do swojego życia. Niepewność, lęk oraz wstyd, to jedne z najczęstszych emocji każdego z nas. Ważne, aby nie zawładnęły one nami. Czy jest to możliwe? Jak tego dokonać? Lektura najnowszej książki Harriet Lerner jest odpowiedzią na te pytania. Jest lekarstwem na to, aby zapanować nad trudnymi emocjami. Dlatego koniecznie sięgnijcie po książkę „Jak oswoić trudne emocje. Niepokój, lęk, wstyd”.

Harriet Lerner jest wybitną psychoterapeutką, autorką wielu bestsellerowych książek. Jest jedną z najbardziej uznanych ekspertek nad psychologią kobiet i relacji rodzinnych. Dlatego też książka ta jest oparta na wiedzy i doświadczeniu Harriet. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych rąk trafia rzetelna publikacja, która poparta tą wiedzą może przyczynić się do naszego szczęścia, umożliwiając nam czerpanie z życia pełnymi garściami. Życia, w którym lęk, wstyd, i niepokój nie nadają nam kierunku, w którym zmierzamy, lecz dzięki tej książce to my sami potrafimy wystrzec się zamartwiania, aby móc żyć „tu i teraz”.

Sięgając po tę książkę, uzbroicie się w wiele ważnych i kluczowych narzędzi, które pozwolą Wam poradzić sobie ze strachem i lękiem życia codziennego. Po tej lekturze uświadomimy sobie, dlaczego warto pracować nad trudnymi emocjami, by móc zachować spokój i jasność umysłu.

Warto podkreślić, że nie ma na świecie człowieka, który nie czułby lęku, niepewności czy wstydu. Każdy z nas go odczuwa. W mniejszym lub większym stopniu. Jeśli zaś stopień ten jest tak wysoki, że nie pozwala nam funkcjonować, wówczas warto nauczyć się właściwego postępowania, by móc reagować na te emocje. A bez wątpienia lektura książki „Jak oswoić trudne emocje. Niepokój, lęk, wstyd”, jest doskonałym drogowskazem pozwalającym nam pokierować swoje emocje na właściwe tory. Dlatego też zdecydowanie zachęcam Was do lektury najnowszej książki Harriet Lerner.

Jak wyzbyć się oczekiwań? Czym są podskórne niepokoje? Jakie spustoszenie w naszym mózgu czyni lęk i jak niszczy poczucie własnej wartości? Na te i wiele więcej pytań znajdziemy odpowiedź w tej książce. Dzięki niej nie będziecie chować głowy w piasek, wręcz przeciwnie, z podniesioną głową będziecie potrafili zapanować nad niepokojem, lękiem i wstydem. Zdecydowanie polecam lekturę tej książki każdemu z nas.

Książka „Jak oswoić trudne emocje. Niepokój, lęk, wstyd”, ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…