Recenzje

„Maszyna losu” nokautuje

Autor uderza z ogromną mocą – wręcz nokautuje! Dosadny, nieszczędzący wyrazistości język, trafia w nas ze zdwojoną siłą! Gdy traficie na „Maszynę losu”, poza jej lekturą nic już nie będzie miało dla Was znaczenia!

Andrzej Mathiasz  napisał mroczny, dosadny i wstrząsający kryminał, który poruszy najtwardszych miłośników gatunku. „Maszyna losu” skruszy każdego, kto uznaje się za najbardziej wymagającego czytelnika literatury kryminalnej. Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłem do siebie, wręcz zbierałem szczękę z podłogi. Po prostu takie kryminały, to prawdziwy majstersztyk gatunkowy, to jak najmocniejsza kawa, która pobudza, nie pozwalając zasnąć. A proszę mi wierzyć, że Andrzej Mathiasz zadbał o to, aby w krew w Waszych żyłach krążyła w zatrważającym tempie, pompując do czytelniczego serca maksymalną dawkę adrenaliny, serwując maksymalne doznania.

Czytelnik sięgający po „Maszynę losu” dozna mocnych wrażeń, w momencie, gdy prokurator Adam Szmyt odbierze tajemniczy telefon z pytaniem o pomarańcze. Jest to zapowiedzią dramatycznych wydarzeń, które odcisną piętno na życiu głównego bohatera. Sadystyczny zabójca Czesław Grinwald zaprzysiągł odwet na tych, którzy posadzili go za kratki. Maszyna losu została wprawiona w ruch i nie zatrzyma się dopóty, dopóki nie dokona aktu zemsty. Najbliższe pięć dni, to będzie piekło na ziemi dla ofiar, a przede wszystkim dla Adama Szmyta. Ostatni piąty dzień, ma być dla niego ostatnim dniem.

Czy prokurator zdoła zatrzymać morderczą maszynę, którą Grinwald wprowadził w ruch? Wszak napędzana jest zemstą. Czy zatem Szmyt może spać spokojnie? Czy prokurator może czuć się bezpiecznie? Pewne jest to, że sięgając po tę książkę, poczujecie emocje, które gwarantować może tylko NIK – Najlepsza Interesująca Książka. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje! i tymi słowami na skrzydełku tej książki swą opinię publikuje „Autor uderza z ogromną mocą – wręcz nokautuje! Dosadny, nieszczędzący wyrazistości język, trafia w nas ze zdwojoną siłą! Gdy traficie na „Maszynę losu”, poza jej lekturą nic już nie będzie miało dla Was znaczenia!”.

Jeśli znaczenie ma dla Was lektura zapierająca dech w piersiach, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Andrzeja Mathiasza. Mroczna i zapierająca dech w piersiach historia zapewni Wam  ekstremalne doznania, które jeszcze długo kołatać będą w Waszych sercach i umysłach. Niech „Maszyna losu” zawładnie Waszymi emocjami. Bądźcie gotowi na ostrą jazdę bez trzymanki. Autor z każdym rozdziałem mocno wdziera się do naszej wyobraźni, a my nie możemy oderwać się od lektury, aż do finałowego dnia tej historii.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…