Recenzje

Książka życiem pisana

Sięgając po tę powieść, wkraczamy do świata przykładnej żony, matki, przyjaciółki. Bo taka właśnie jest Iza, czyli Bella, kobieta, która czerpie radość z życia, a swym szczęściem dzieli się ze swoimi bliskimi – dziećmi, mężem i … nami czytelnikami.

Izabela Zeiske napisała powieść swojego życia. Książkę, której fabuła inspirowana jest życiem jej autorki. Choć nie jest to (auto)biografia, to mocno czerpie z życiowego doświadczenia Pani Izy. Doświadczenia, którym dziś dzieli się z nami, dając nam wiele radości płynącej z odkrywania historii zapisanej na kartach książki „Nigdy nie jest za późno na siebie”.

Sięgając po tę powieść, wkraczamy do świata przykładnej żony, matki, przyjaciółki. Bo taka właśnie jest Iza, czyli Bella, kobieta, która czerpie radość z życia, a swym szczęściem dzieli się ze swoimi bliskimi – dziećmi, mężem i … nami czytelnikami. Choć pewnego dnia Iza uświadamia sobie, że jej życie jest odzwierciedleniem życia jej matki. Czy dobrze to, czy źle? Wie to tylko Bella i każdy, kto pozna historię ukazaną w tej książce.

Bez wątpienia „Nigdy nie jest za późno na siebie” to historia o życiu, które Izabela chce chwytać z całą mocą. Zwłaszcza że udar, który przeszła uświadamia jej, że najwyższy czas wyjść z życiowego marazmu, by czerpać z życia całymi garściami – mocniej, bardziej, intensywniej, lepiej.

Czy zatem historia, którą poznajemy w tej książce, może być dla nas natchnieniem? Oczywiście, że tak! Czy historia głównej bohaterki, to samo życie? Ależ oczywiście! Zatem jeśli uwielbiacie poznawać historie innych ludzi, to koniecznie sięgnijcie po książkę „Nigdy nie jest za późno na siebie”. Dzięki niej możecie przekonać się jak, smakuje prawdziwe życie, jakie ma barwy i jak odkryć w sobie niespożyte pokłady radości z życia, które nabiera barw, gdy oddajemy się swym marzeniom i pasji. Niech zatem ta książka obudzi w Was radość, którą dzieli się z nami Izabela Zeiske.

Koniecznie poznajcie świat Belli? Niech to zaproszenie będzie dla Was otwarciem się na nowe, lepsze… bo kto wie, co przyniesie Wam lektura tej książki? Jestem przekonany, że wiele dobrego bowiem czytanie to samo zdrowie.

Książka „Nigdy nie jest za późno na siebie” ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…