Recenzje

Książka dla duszy i ciała

Książka „Sztuka odpuszczania. Happy life” zawiera dwanaście ważnych przekonań i schematów, które pomogą nam odnaleźć swoje JA. Jak przyznaje autorka, dzięki tej książce możemy dowiedzieć się „jak płynąć z prądem, a nie pod prąd”. Ważny jest tu nasz prywatny światopogląd, który ma fundamentalne znacznie w odnalezieniu właściwej dla siebie drogi.

Ważne, aby w życiowym pędzie nie zapominać o tym co najważniejsze – o sobie, swoim JA. Kasia Bem w najnowszej książce „Sztuka odpuszczania. Happy life” pokazuje nam jak odpuścić, jak zadbać o siebie, swój psychiczny komfort.

Książka ta zawiera wiele ważnych życiowych mądrości, które mogłem zapisać sobie w specjalnym „notatniku”. Autorka zostawiła w książce „Przestrzeń dla Ciebie” – to miejsce, w którym możemy zapisywać swoje refleksje i spostrzeżenia. Możemy do nich wracać każdego dnia, by móc każdy dzień przeżywać w harmonii w równowadze.

„Sztuka odpuszczania. Happy life” to publikacja bogata w wiele inspiracji, z których możemy czerpać pełnymi garściami. Dzięki niej możemy zacząć żyć pełnią życia „tu i teraz”. Bez wątpienia jest to książka dla duszy i ciała.

Dzięki autorce możemy dowiedzieć się jak możemy stać się cudem, bez czekania na cud, jak możemy odkryć swoją szczególną moc. Zdecydowanie mocą tej książki jest wiedza Kasi Bem, która jest nauczycielką jogi i medytacji. Na kartach tej książki dzieli się z nami swoją wiedzą, która pozwoli nam nakierować swoją życiową drogę na harmonię i równowagę. Równowagę tak bardzo potrzebną nam w dzisiejszym świecie.

Książka zawiera dwanaście ważnych przekonań i schematów, które pomogą nam odnaleźć swoje JA. Jak przyznaje autorka, dzięki tej książce możemy dowiedzieć się „jak płynąć z prądem, a nie pod prąd”. Ważny jest tu nasz prywatny światopogląd, który ma fundamentalne znacznie w odnalezieniu właściwej dla siebie drogi.

Kasia Bem przekonuje nas, że sztuka odpuszczania prowadzi do szczęśliwego życia. A sztuką odpuszczania jest umiejętność bycia tu i teraz. Przynosi ona spełnienie, spokój i radość z każdego dnia. Jeśli chcecie zdobyć wiedzę, która pozwoli Wam „odpuszczać” to konieczne sięgnijcie po książkę „Sztuka odpuszczania. Happy life”. Warto dodać, że książka ta jest nie tylko kopalnią ważnych wskazówek, lecz również sposób jej wydania poprzez ciekawe ukazanie ćwiczeń sprawia, że lektura ta jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha.

Książka „Sztuka odpuszczania. Happy life” ukazała się nakładem Wydawnictwa Luna.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…