Recenzje

Krzysztof Jóźwik ma tę moc!

Proszę mi wierzyć, że „Druciarz” to książka, o której nie zapomnicie. To kolejne dzieło Krzysztofa Jóźwika, dzięki któremu autor utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich pisarzy kryminałów. A już na pewno znajduje się na pudle twórców z elementami grozy.

Krzysztof Jóźwik ponownie dowiódł, że ma tę moc! Autor posiada pisarski talent, który na kartach kolejnych książek roztacza historie mrożące krew w żyłach. Historie mocno wbijające się w naszą psychikę. „Druciarz” to kolejne uderzenie w mroczną naturę czytelnika szukającego wielu mocnych wrażeń. Podczas lektury tej książki nie zmrużycie oka, gdyż historia ta nie pozwoli Wam się nudzić.

Mieszkańcy Puław nie mogą spać spokojnie. Kolejna makabryczna zbrodnia dokonana na terenie Zakładów Azotowych wstrząsa lokalną społecznością. Morderca bestialsko potraktował ciało kobiety. Brutalność sprawcy nie miała granic. Motyw seksualny wskazuje na psychopatyczne skłonności mordercy.

Opisy dokonane przez Krzysztofa Jóźwika uświadamiają nam, że autor doskonale rysuje bohaterów mających psychopatyczne skłonności. „Druciarz” to solidny kawał mocnego kryminału, to kryminalna zagadka, której rozwiązywanie daje nam ekstremalne doznania. Zwłaszcza że psychopatyczny morderca nadal pozostaje na wolności, a my musimy zrobić wszystko, aby złapać, go zanim ponownie da on o sobie znać. A w poszukiwaniu psychopaty towarzyszyć będziemy Ewie Jędrycz i Hubertowi Zaniewskiemu.

To, co przykuwa uwagę podczas czytania, to bez wątpienia opisy brutalności psychopaty. To również prowadzone śledztwo oraz zagadka z przeszłości, która jest dla psychopaty motorem napędowym. Właśnie te wszystkie elementy napędzają nasze emocje do lektury. A proszę mi wierzyć, że „Druciarz” to książka, o której nie zapomnicie. To kolejne dzieło Krzysztofa Jóźwika, dzięki któremu autor utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich pisarzy kryminałów. A już na pewno znajduje się na pudle twórców z elementami grozy.

Jeśli jeszcze nie znacie twórczości autora, to książkę tę możecie brać w ciemno. Myślę, że po jej lekturze, powrócicie do wcześniejszych książek autora, które również polecam Waszej uwadze. „Klatka”, „Chwasty”, „Skrawki” oraz „Druciarz” to tytuły, które powinny znaleźć się na liście każdego czytelnika, który szuka mocnych wrażeń, ostrej fabuły oraz wbijających się w pamięć opisów – po prostu książek idealnych.

Panie Krzysztofie z każdą książką zachwyca Pan swym talentem. I zawsze, gdy kończę, czytać Pana kryminały, mówię sobie – Krzysztof Jóźwik ma tę moc!

Książka „Druciarz” ukazała się nakładem Wydawnictwo Filia, Filia Mroczna Strona

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…