Recenzje

JOANNA JAX – SYN ZAKONNICY

„Syn Zakonnicy” Joanny Jax to ciekawa historia na tyle intrygująca i niewiarygodna, że aż wydaje się niemożliwe, by była realna. Jednak tło tej powieści oparte jest na wydarzeniach prawdziwych, co dodaje książce pikanterii wzbudzając i wzburzając emocje do maksimum. Joanna Jax potwierdza swoją pozycję pisarki, która na tle wzruszających historii potrafi stworzyć książkę, która poruszy serca i umysły wielu zatopionych w lekturze. W mrocznych korytarzach tkwi tajemnica skrywana latami. Klucz do jej zagadki ma Joanna Jax. Dowiedz się, co kryją klasztorne mury. Gdy przekroczysz zakonną bramę, nie będzie już odwrotu. Zabije ostatni dzwon, a wraz z nim Twoje serce… Czy podołasz?

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/prawda-skrywana-latami-czyli-w-poszukiwaniu-wlasnej-tozsamosci/.

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Videograf https://videograf.pl/pl/p/Syn-zakonnicy/2339. Czyt-NIK zachęca do lektury
tej książki.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…