Recenzje

Gorąca intryga

Justyna Nowak-Wysocka porywa nas w niebezpieczne zakamarki gorącej intrygi. Mocno i pikantnie – tak właśnie jest podczas poznawania dalszych losów Klary i Eduarda. „Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia” rozpali Wasze zmysły niczym hiszpańskie słońce. Romantyczne oblicze Mendozy i zwroty akcji nie pozwolą Wam zmrużyć oczu. Gorrrąco polecam!

Gdzie Ci mężczyźni? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć w najnowszej książce Justyny Nowak-Wysockiej pt. „Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia”.

I choć za oknem świszczący mróz, to autorka rozpala nasze zmysły do czerwoności. Niebezpieczna i wciągająca intryga, połączona z pikanterią, nie pozwoli oderwać się od poznawania historii, zapisanej na kartach książki. Historii, która jest kontynuacją losów pierwszej części „Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym”.

To, co ważne druga część nie ustępuje miejsca pierwszej. Ta odsłona Klary Nowickiej i Eduarda jeszcze bardziej rozpali nasze zmysły. Tutaj wręcz wrze od nadmiaru emocji! I muszę przyznać, że Eduardo pokazał nieco inną twarz. A Justyna Nowak-Wysocka pokazała nam, że potrafi zainteresować gorącą i zagmatwana intrygą. Jeśli dodamy do tego mafijne porachunki, to jeszcze bardziej rozgrzejemy swoje emocje.

Nie od dziś wiadomo, że życie mafii toczy się swoimi prawami. Jak bardzo wpłyną one na życie naszych bohaterów? Jak wiele będą musieli poświęcić? Czy mafijne rozgrywki zachwieją relacje naszych bohaterów? Zwłaszcza, że pojawi się ten trzeci. Kim jest Daniel Pochodnia – człowiek o dwóch skrajnych obliczach?

Nie będę zdradzał odpowiedzi na to pytanie, by nie zabrać Wam tej przyjemności, która zapewni Wam ciarki na całym ciele. Hiszpańskie słońce, gorący romans, to mocne punkty tej historii. To, co ważne autorka postawiła na jakość, a nie ilość. Nie znajdziemy tutaj zbędnych akapitów, lecz Justyna Nowak-Wysocka trafia w samo sedno, sprawiając, że fabuła książki nie jest mdła, nużąca, lecz pochłania nas niczym wir. Warto w niego wpaść.

Przyznam, że trzecia książka Pani Justyny jest wyrazem tego, że autorka z każdą kolejną książki rozwija swój warsztat pisarski. Ciekaw jestem, co nowego przygotowała dla nas autorka w swej kolejnej książce „Blood Man”, która pojawi się już 15 kwietnia 2021 roku?

„Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia” to bez wątpienia książka, którą polecam Wam z czystym sumieniem. A wyrazem mojego uznania dla tej historii jest polecajka, którą znajdziecie na okładce: „Justyna Nowak-Wysocka porywa nas w niebezpieczne zakamarki gorącej intrygi. Mocno i pikantnie – tak właśnie jest podczas poznawania dalszych losów Klary i Eduarda. „Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia” rozpali Wasze zmysły niczym hiszpańskie słońce. Romantyczne oblicze Mendozy i zwroty akcji nie pozwolą Wam zmrużyć oczu. Gorrrąco polecam!

Za egzemplarz książki oraz niespodzianki dziękuję Justynie Nowak-Wysockiej i Wydawnictwu Pan Wydawca.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…