Recenzje

Fantastyczna przygoda z Hexem

Kamil Bednarek nie tylko zarysował fantastyczną historię, osadzając ją w wyjątkowym świecie. To, co ważne fabułę opisał bogatym i jakże intrygującym stylem, tworząc w naszym umyśle obraz świata niezwykłego, który porywa nas swoją barwnością.

Otwierając książkę „Imperator. Czarne ziemie” czeka Was fantastyczna przygoda. Zaprzyjaźnimy się z Hexem – drobnym, chudym blondynem, który zyskuje nadprzyrodzone moce. Odbędziemy z nim podróż do świata, z którego nie będziemy chcieli powrócić do rzeczywistości.

Na przeszło sześćset pięćdziesięciu stronach Kamil Bednarek zarysował historię, która porywa nasze emocje, która zdobywa nasze czytelnicze serca. Jeśli kochacie fantastykę, to książka ta jest dla Was lekturą obowiązkową. Jeśli szukacie fantastyki na wysokim poziomie, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Wraz z Hexem będziemy dążyć do przywrócenia starożytnego kultu Sag. Jednak nie będziemy odosobnieni w tych działaniach. Z pomocą przyjdą nam kapłanki-wojowniczki, z którymi wszystko będzie łatwiejsze. A już na pewno lektura tej książki będzie dla nas prawdziwą ucztą. Nie ukrywam, że szybko zaprzyjaźniłem się z Hexem. Jednak wspomniane kapłanki-wojowniczki są doskonałymi towarzyszkami w tej fantastycznej przygodzie stworzonej przez Kamila Bednarka.

Warto zaznaczyć, że autor nie tylko zarysował fantastyczną historię, osadzając ją w wyjątkowym świecie. To, co ważne fabułę opisał bogatym i jakże intrygującym stylem, tworząc w naszym umyśle obraz świata niezwykłego, który porywa nas swoją barwnością. Również bohaterowie tej historii niczym płomień rozpalają w nas ciekawość w poznawaniu kolejnych wątków tej historii. A nie da się ukryć, że historia stworzona przez Kamila Bednarka przykuwa naszą uwagę już od pierwszych chwil.

To, co uwielbiam w powieściach fantasy, to świat wykreowany przez autorów. A świat, który stworzył Kamil Bednarek jest wyjątkowy. Wiele się w nim dzieje, dlatego też nie możemy narzekać na nudę poznając jego tajemnicę. A jeśli chcecie dowiedzieć się jaką tajemnicę skrywa Hex, oraz co wydarzy się w Erskinie po przejęciu władzy przez Kastila, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

„Imperator. Czarne ziemie” to nowe odkrycie w literaturze fantasy. To książka, która jasno dowodzi, że Kamil Bednarek doskonale czuje się w tym gatunku, umiejętnie oddaje jego istotę, czyniąc go jeszcze barwniejszym. Myślę, że to nie ostatnie słowo autora, ponieważ składanie słów Kamilowi Bednarkowi wychodzi fantastycznie. Panie Kamilu – czekam na więcej! Tę książkę warto przeczytać. Tej książce warto patronować. Dlatego też Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Książka „Imperator. Czarne ziemie” ukazała się nakładem Wydawnictwa Nawias.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…