Recenzje

Czytający z krwi

Jeśli jesteście gotowi, na ekstremalne przeżycia i pragniecie wziąć udział w mrożącej krew w żyłach czytelniczej przygodzie to bez chwili wahania sięgnijcie po ten tytuł. Tytuł, który doskonale wkomponuje się w półkę Waszej domowej biblioteczki z adnotacją NIK – Najlepszej Interesującej Książki.

Każdy, kto mnie zna, doskonale wie, że Czyt-NIK czytanie książek ma we krwi. Zwłaszcza tych, które zasługują na miano NIK – Najlepszych Interesujących Książek. Dlatego dziś mam dla Was propozycję wyjątkowej lektury. Przychodzę do Was z recenzją powieści, która zagotuje Waszą czytelniczą krew. „Żelazny Wilk”, czyli pierwsza część cyklu VARDARI, to bez wątpienia książka, która sprawi, że Wasza krew osiągnie maksymalną temperaturę. Zatem jeśli jesteście złaknieni historii, od której poznawania się nie oderwiecie, która zapewni Wam prawdziwą czytelniczą ucztę, to koniecznie sięgnijcie po książkę Siri Pettersen.

Norweska pisarka na kartach swej książki zaprasza nas do poznania ekscytującej, rozpalającej zmysły historii młodej dziewczyny Juvy, która nienawidzi czytających z krwi. Gdy tylko zatopicie się w tej lekturze, pokochacie tę bohaterkę, a zanurzając się w tej historii, doznacie wyjątkowych, niezapomnianych wrażeń, o których z ekscytacją opowiadać będziecie swoim znajomym. Znajomym, którzy również powinni sięgnąć po ten tytuł.

Kim są czytający z krwi? Czy są zagrożeniem? Dla Juvy są oni oszustkami karmiącymi się ludzkim strachem. Przecież sama pochodzi z tego rodu. Jednak przysięgła sobie, że nie będzie taka sama jak jej matka i siostra. Dziewczyna wręcz gardzi ludźmi czytającymi z krwi. Czy zdoła dotrzymać danego sobie słowa? Czyt-NIK daje Wam słowo, że poznając tę historię, wkroczycie do świata, którego nie będziecie chcieli opuścić. Zwłaszcza że niebawem w księgarniach pojawi się druga część cyklu VARDARI pt. „Srebrne gardło”.

„Żelazny Wilk” to bez wątpienia powieść godna polecenia. Podczas lektury tej książki zagłębicie się w poznawaniu mrocznej tajemnicy, która budzić będzie nie tylko grozę, lecz narastające napięcie, zaciekawienie, które z każdą przekładaną stroną nabierać będzie na sile. Styl, w jakim Siri Pettersen ukazuje tę historię, jest niczym magnes, który wytwarza między czytelnikiem i Juvą pole zaciekawienia pchające nas do odkrycia tajemnicy. Jeśli jesteście gotowi, na ekstremalne przeżycia i pragniecie wziąć udział w mrożącej krew w żyłach czytelniczej przygodzie to bez chwili wahania sięgnijcie po ten tytuł. Tytuł, który doskonale wkomponuje się w półkę Waszej domowej biblioteczki z adnotacją NIK – Najlepszej Interesującej Książki.

Siri Pettersen już od pierwszych stron wzbudza czytelniczą ciekawość, zachwyt, który z każdą kolejną stroną nabiera na sile. Ponad pięćset stron tej książki, to wyjątkowa czytelnicza przygoda, która zabiera nas do świata Juvy – świata pełnego tajemniczych zdarzeń, o których nie zapomnicie już nigdy. Wydarzenia, których będziecie świadkami i bohaterami, pozostaną w Waszej pamięci już na zawsze, wtopią się w Waszą czytelniczą krew, sprawiając, że twórczość norweskiej pisarki spotka się z Waszym ogromnym uznaniem. Koniecznie wejdźcie do świata stworzonego przez Siri Pettersen i dajcie porwać się historii Juvy, młodej dziewczyny, która zdobędzie Wasze czytelnicze serce.

Książka „Żelazny Wilk” ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Rebis

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…