Recenzje

Co wydarzyło się w Karkonoszach?

Ta historia zaskoczy Was nieoczekiwanymi zwrotami akcji, to prawdziwy rollercoaster emocji, które nieraz wystawione zostaną na próbę. Zatem nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po czwartą część cyklu ECHO.

Marcel Moss z każdą książką gwarantuje czytelnikom moc wrażeń. Każda historia stworzona przez autora mocno wbija się do naszej psychiki, pozostaje w pamięci, zostawiając ślad, a co ważne uczulając nas odbiorców, by tym samym przestrzec przed złem, zagrożeniem dzisiejszego świata. Twórczość autora ukazuje problemy młodych ludzi, tym samym pozwalają nam przyjrzeć się im z bliska, a co za tym idzie może pomóc nam zrozumieć „bolączki” młodzieży. Warto dodać, że również młody odbiorca tej twórczości może zobaczyć siebie w tych historiach, odnajdując drogę do rozwiązania swoich problemów. Zatem warto sięgać po książki Marcel Mossa.

Nie tylko ten wymiar powinien skłonić nas do czytania książek jednego z najpopularniejszych autorów thrillerów w Polsce. Również historie tworzone przez Mossa dotykając ważnych i współczesnych problemów społecznych, pozwalają nam odetchnąć od swoich, a tym samym nabrać dystansu. Bez wątpienia pisarz swym bujnym i kreatywnym twórczym zapałem tworzy historie, których nie sposób zapomnieć. Historie, które pozostają w pamięci, otwierają oczy, zadają pytania, dając odpowiedzi, które pozwalają nam spojrzeć na problemy młodych ludzi i zrozumieć je.

„Porwani” to czwarta część wyjątkowego cyklu ECHO. To kolejne spotkanie z Ignacym „Igim” Sznyderem i Sandrą Milton z Agencji Poszukiwań Osób Zaginionych „ECHO”. Tym razem wraz z bohaterami tej części będziemy dążyć do rozstrzygnięcia zagadki związanej z zaginięciem dwudziestoletniej Michaliny Antkowiak. Dziewczyna pewnego dnia wyszła na spotkanie z przyjaciółką. Niestety nie dotarła, a co gorsze nie daje znaków życia. Zapadła się niczym kamień w wodę. Rodzice dziewczyny są przeświadczeni, że za zniknięciem Michaliny stoi jej chłopak Dorian Misztryn. Jak się okazuje syn biznesmena, ma mocne alibi, które wyklucza go z grona podejrzanych. Niestety śledztwo nie daje rozwiązania tej zagadki – utyka w martwym punkcie.

Co ciekawe po czterech latach Michalina jakby nigdy nic zjawia się w domu. W tych samych ubraniach – jakby czas od jej zaginięcia zatrzymał się w miejscu. Nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania rodziców. Czy rozwiązanie tej zagadki zapisane jest w wydarzeniach, do których doszło podczas weekendowego wyjazdu w Karkonosze? Jak bardzo ta wycieczka zmieniła życie jej uczestników? Czy Sznyder i Milton znajdą odpowiedzi na te pytania? Jak bardzo prawda wstrząśnie bohaterami tej historii i nami, czytelnikami? Koniecznie przekonajcie się sami i sięgnijcie po najnowszą książkę Marcel Mossa. „Porwani” zachwycą Was od pierwszej strony!

Marcel Moss ponownie dotyka Ważnych tematów. W tej książce poznajemy emocje ludzi, którzy borykają się ze strachem i bólem związanym z zaginięciem ich bliskiej osoby. Ta niewiedza, co się z nimi dzieje, strach przed tym, co przyniesie kolejny dzień to ból, którego nie można uśmierzyć. Pragnę dodać, że ta historia zaskoczy Was nieoczekiwanymi zwrotami akcji, to prawdziwy rollercoaster emocji, które nieraz wystawione zostaną na próbę. Zatem nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po czwartą część cyklu ECHO. Zdecydowanie polecam lekturę tej części, jak i trzech wcześniejszych „Utraceni”, „Zaginieni”, „Niewinni”.

Książka „Porwani” ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, Filia Mroczna Strona

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…