Recenzje

„As” zaskoczy WAS

Pani Dagmaro dziękuję za emocjonującą lekturę. Patronować Pani książce, to dla mnie zaszczyt. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje! Natomiast „As” do miana książki roku aspiruje!

Dagmara Andryka książką „Król” zdobyła nie tylko moje czytelnicze serce, lecz również uznanie wobec talentu tworzenia intrygujących historii. W drugiej części cyklu „Anna Maria Kier” pt. „As” autorka potwierdziła, że potrafi wstrząsnąć czytelnikiem, serwując mu ekstremalne doznania podczas czytania. Ta książka Was zaskoczy. Ta historia wbije Was w fotel. Jednym słowem, nie zastanawiajcie się dłużej i sięgnijcie po najnowszą książkę Dagmary Andryki.

Anna Maria to była warszawska policjantka, która już w pierwszej części zdobyła moją sympatię. Wanda Lechicka, specjalistka od cyberprzestępczości, również zyskała moje uznanie. Obie tworzą dream team, któremu niestraszne jest rozwiązywanie zagadek. Wszak tworzą agencję detektywistyczną, przed która nic się nie ukryje. A ja nie zamierzam ukrywać, że „As” to książka, która uplasowała się w ścisłej czołówce mojego zestawienia NIK – Najlepszych Interesujących Książek. To druga część tetralogii „Anna Maria Kier”.

A czego możemy spodziewać się po najnowszej książce autorki? Wszystkiego, co dobry kryminał posiadać powinien. Dlatego już dziś zasiądźcie do lektury tej książki.

Pewnego dnia do Anny Marii Kier zgłasza się Lukrecja Woźniak-Bąk. Jej współpracowniczka i zarazem dublerka Katarzyna Wieczorek padła w Internecie ofiarą stalkera. I choć jest dublerką, to nie wykonuje skomplikowanym akrobacji, lecz w sieci jest „twarzą” Lukrecji, promując jej twórczość. Woźniak-Bąk jako była prostytutka jest bowiem autorką powieści erotycznych wydającą swe książki pod pseudonimem Looka Wood. Wieczorek tworzy w Internecie PR-ową otoczkę, zwiększając lajkowość oraz wskaźnik czytelnictwa.

A nasz poziom zainteresowania tą historią wzrastać będzie nie tylko z powodu intrygi dotyczącej stalkingu, lecz również prywatnej sytuacji samej Anny Marii Kier. Również wątek związany z aresztowaniem jej ojca, będzie dla nas bardzo emocjonujący. Trzeba przyznać, że Dagmara Andryka stworzyła zagadkową historię, która włączy w nas detektywistyczną naturę.

Jak zakończy się mistyfikacji Looki Wood? Jakie karty odkryje mroczna natura Tadeusza Księżopolskiego, ojca Anny Marii Kier? Sprawdźcie to i sięgnijcie po „As”, książkę, która zaskoczy WAS!

Pani Dagmaro dziękuję za emocjonującą lekturę. Patronować Pani książce, to dla mnie zaszczyt. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje! Natomiast „As” do miana książki roku aspiruje!

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze chwilka…